дивись.info

Симфонію Бетховена виконають на найбільшому онлайн-фестивалі класичної музики

Симфонію Бетховена виконають на найбільшому онлайн-фестивалі класичної музики

У суботу, 15 серпня, відбудеться презентації нової музичної формації «Lemberger Solisten» та виконання Симфонії №8 Бетховена у межах міжнародного фестивалю «BEE250VEN», присвяченому 250-літтю композитора. 

Цьорогіч світ вшановує ювілей видатного Людвига ван Бетховена, втім у зв’язку з пандемією COVID-19 мистецький світ частково трасформувався у онлайн формат.

Зокрема, фестиваль «BEE250VEN», започаткований у Німеччині, найбільший бетховенський фестиваль, на якому заплановано 41 концерт впродовж серпня 2020 року. А Львів стане єдиним містом в Україні, яке презентує своїх музикантів на фестивалі. 

Карантинні умови диктують нові правила для промоції академічного мистецтва, у випадку «Lemberger Solisten» вони обумовили саме такий склад оркестру.

Фестиваль відбудеться з 1 по 30 серпня на онлайн-платформі [email protected] і охопить різні жанри, представлені у творчості Бетховена: від фортеп’янних сонат до масштабних симфоній.

Lemberger solisten представлятиме якісний рівень професійного музикування у сфері академічного мистецтва. Створений на фундаменті багатовікової львівської музичної школи з найкращими традиціями, оркестр вбачає свою місію в формування високого статусу української культури на світовій мистецькій арені.

Використовуючи платформу онлайн-фестивалю «BEE250VEN», оркестр яскраво запрезентує себе в музичній спільноті поруч із найкращими світовими виконавцями та колективами у сфері класичної музики. Відтак, Lembergen solisten представлятиме українське виконавство в рамках фестивалю.

Склад оркестру: Марія Ткачик (концертмейстер),Анна Бура, Дмитро Лиско, Роман Жарковський, Дмитро Ніколаєв, Тарас Яцишин, Наталія Кожушко-Максимів, Михайло Закопець,  Дмитро Олійник.

Творчий керівник ансамблю – диригент Юрій Бервецький

Організатори концерту дотримуються карантинних норм для безпеки у зв’язку із пандемією COVID-19. Не забувайте про маски та дотримання дистанцій. При наявності підвищеної температури та ознак ГРВІ, організатори залишаються за собою право відмовити у вході.

Дрес-код: чорні краватки.

 

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.