У мерії Львова назвали країни, звідки приймають найбільше гостей

Польща, Білорусь, Туреччина, ФРН та Велика Британія - топ-5 країн, звідки до Львова приїжджає найбільше туристів.
Польща, Білорусь, Туреччина, ФРН та Велика Британія - топ-5 країн, звідки до Львова приїжджає найбільше туристів.
Про це повідомив заступник Львівського міського голови з питань розвитку Андрій Москаленко, передає Укрінформ.
Читайте нас в Telegram: перевірені факти, тільки важливе
«Львів радо приймає знімальну групу з Туреччини. Для нас важливо показати всю гостинність та атмосферу нашого міста. В докоронавірусний час гості з Туреччини були у топ-5 тих країн, звідки до Львова приїжджають найчастіше. Сподіваюся, що після подолання коронавірусу Львів і Туреччина зможуть надалі розвивати активно партнерські відносини», - зазначив Москаленко.
Читайте також: На Львівщині напрацьовують нові туристичні локації для мандрівників
За його словами, щороку місто приймає 2,5 млн туристів, більше третини з них (35,7%) – внутрішні, тобто мешканці України. З-за кордону найчастіше їдуть з Польщі - 18,3%, Білорусі - 6,6%, Туреччини - 6,2%, Німеччини - 5,4% та Великої Британії - 3%.
Показово, що більш ніж половина гостей (52%) вже були у Львові й вирішили повернутися знову. 95% після подорожі рекомендують відвідати місто своїм друзям.
Коментарі