дивись.info

На Львівщині розпочався набір поліцейських офіцерів громади: хто і як може взяти участь

На Львівщині розпочався набір поліцейських офіцерів громади: хто і як може взяти участь

Анкети на участь у проєкті «Поліцейський офіцер громади» вже доступні на сайті Національної поліції України.

Від 10 серпня у Львівському регіоні відкрито подачу онлайн-анкет для участі у проєкті «Поліцейський офіцер громади» для 22 об’єднаних територіальних громад. Участь у конкурсі можуть взяти співробітники поліції з досвідом роботи не менше ніж півтора року, вищою освітою та водійським посвідченням.

Читайте нас в Telegram: перевірені факти, тільки важливе

Для того, аби стати офіцером громади, необхідно подати анкету на сайті Нацполіції України за посиланням, обравши громаду, в котрій є бажання працювати.

Збір анкет триватиме до 27 серпня. Після цього кандидати пройдуть тестування, у тому числі – за допомогою поліграфа. Далі майбутніх офіцерів громад очікує 2,5-місячне навчання, де головна увага приділятиметься практичним заняттям під кураторством чинних офіцерів громад.

Після успішного проходження навчання поліцейські офіцери отримають формений одяг і зброю. Своєю чергою, ОТГ, де працюватиме офіцер, має забезпечити його робочим кабінетом та кімнатою відпочинку, оргтехнікою, побутовою технікою та канцелярськими товарами. Крім того, поліцейському офіцеру громади надається автомобіль, повністю забезпечений паливно-мастильними матеріалами, обладнаний сейфом та всім необхідним. Є також можливість забезпечення службовим житлом на території громади.

Серед переваг роботи поліцейського офіцеру громади також є те, що він планує свій робочий тиждень та не залежить від графіка територіальних підрозділів поліції, несе службу виключно на своїй дільниці та не залучається до інших заходів.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.