Навчальні заклади Львова готуються до дистанційного чи змішаного навчання

Навчальні заклади Львова готуються до дистанційного чи змішаного навчання
фото: depositphotos.com

Львів готується до різних сценаріїв початку нового навчального року. Школи будуть готові до приймання дітей із вересня, проте вчителі проходять спеціальні курси, де вдосконалюють свої вміння із проведення уроків дистанційно.

Про це інформує пресслужба Львівської міськради.

«Ми готуємось до початку нового навчального року. Станом на зараз ми знаходимось в помаранчевій зоні, що дозволяє нам відкривати навчальні заклади з дотриманням певних протиепідеміологічних правил і норм. На сьогодні заклади освіти отримали кошти на придбання засобів індивідуального захисту: маски для педагогів, дезінфектори, антисептики, рідке мило, одноразові рушники. Школи завершують проведення ремонтних робіт для того, щоб ти повернулися у звичайні умови та приступити до навчання.

Читайте нас в Telegram: перевірені факти, тільки важливе

Окрім того, ми розуміємо, що ситуація може бути різною, тому навчальні заклади повинні бути готовими до дистанційного чи змішаного навчання. Будемо рекомендувати закладам освіти впровадити один день дистанційного навчання для того, щоб вчителі та учні були готовими до переходу на навчання з використанням дистанційних технологій. Зараз навчально-методичний центр проводить курси для вчителів. Вже понад 300 осіб пройшли таке навчання. Триватимуть вони доти, доки будуть охочі до них долучитись. Також школи працюють над тим, щоб мати якісний інтернет-зв'язок для проведення дистанційних уроків із приміщень навчального закладу.

Читайте також: Школи у «червоній зоні» закриватимуть на двотижневий карантин, — Шмигаль

Є рекомендації МОЗ та МОН, де є чітко вказано, яких правил і норм ми повинні дотримуватись. Мова про термометрію працівників закладів освіти, щоденне опитування учнів, щоб постійно спостерігати за їх станом здоров’я. Батькам, діти яких є в групах ризику, будуть рекомендувати перейти на альтернативну форму навчання — дистанційне навчання чи домашню форму навчання.

Дуже багато роботи та відповідальності тепер є в керівників закладів освіти. Це пов’язано з тим, як правильно сформувати розклад уроків, як розмежувати різні класи, щоб вони між собою не перетиналися. В цьому полягає найбільша складність. Ми намагаємось допомогти керівникам закладів освіти правильно організувати освітній процес», — розповіла Зоряна Довганик, керівниця міського управління освіти.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: