дивись.info

Кабмін затвердив нові критерії для визначення зон карантину

Кабмін затвердив нові критерії для визначення зон карантину

Оновлена методика об’єднує показники кількості нових випадків і динаміку зростання захворюваності.

Кабмін оновив критерії визначення рівня епідеміологічної небезпеки поширення коронавірусної хвороби COVID-19. Таке рішення уряд прийняв на засіданні сьогодні, 12 серпня.

Читайте нас в Telegram: перевірені факти, тільки важливе

За словами міністра охорони здоров’я Максима Степанова, оновлена ​​методика об’єднує показники кількості нових випадків і динаміку зростання захворюваності. Показники кількості заповнених пацієнтами з COVID-19 ліжок в медустановах і рівень тестування залишаться в методиці.

Таким чином, рівень небезпеки буде визначатися за трьома критеріями замість чотирьох, як було раніше.

Степанов зазначив, що оновлені показники покажуть, при якому рівні захворюваності медична система може справлятися з кількістю захворілих COVID-19.

Комісія ТЕБ та НС буде приймати рішення про встановлення рівня епідемічної небезпеки кожні сім днів. При цьому рішення про ослаблення «червоного», «помаранчевого» і «жовтого» рівня не може бути переглянуто раніше ніж через 14 днів.

Крім того, Кабмін встановив, що якщо рівень заповнювання ліжок в медустановах, визначених для пацієнтів з COVID-19, по всьому регіону п’ять днів поспіль становитиме 50% і більше, на території цього регіону встановлюється «помаранчевий» рівень епідемічної небезпеки.

Якщо ж рівень завантаженості цих лікарень буде перевищувати 75%, на території області встановлюється «червоний» рівень епідемнебезпеки.

Крім того, в оновленій методиці Кабмін врахував вплив показників малих чисел при розрахунку критеріїв на 100 тис. Населення. Зокрема, оновлені підходи будуть застосовуватися до показників, які розраховуються на 100 тис. Населення для адміністративно-територіальних одиниць з населенням менш як 70 тис. осіб.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.