дивись.info

ОПЕК спрогнозувала зниження світового попиту на нафту

ОПЕК спрогнозувала зниження світового попиту на нафту
фото ілюстративне

У серпні ОПЕК погіршила прогноз світового попиту на нафту на 0,1 мільйона барелів на добу щодо липневого він становить 90,63 мільйона барелів на добу до кінця 2020 року.

Про це сказано в серпневому звіті ОПЕК, передає Мінфін.

У липневому прогнозі цей показник був 90,72 мільйона барелів на добу. У 2021 році динаміка попиту може покращитися.

«У 2020 році світовий попит на нафту знизиться на 9,1 мільйона барелів на добу. Це на 0,1 мільйона барелів на добу нижче, ніж у минулому місячному прогнозі, в основному через більш низький рівень економічної активності в декількох великих країнах, що не входять в ОПЕК», – сказано в серпневому звіті.

Погіршення попиту на нафту пов’язане із збереженням обмежень у зв’язку з пандемією коронавірусу до кінця 2020 року. Ціни на сировину не будуть рости через побоювання другої хвилі інфекції.

Організація вважає, що з 2021 року почнеться зростання світового попиту на сировину на сім мільйонів барелів на добу, до 97,6 мільйона.

Управління енергетичної інформації (EIA) Міненерго США повідомило, що добовий видобуток нафти з 1 по 7 серпня зменшився на 300 тисяч барелів і склав 10,7 барелів на добу. З середини липня видобуток нафти в США становив 11 мільйонів барелів на добу.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.