дивись.info

У Львові об’єднають два комунальні підприємства

У Львові об’єднають два комунальні підприємства

Міський голова Львова прокоментував інформацію, яку сьогодні поширили щодо необхідності зменшення кількості комунальних підприємств.

Мер вважає, що оптимізацію треба проводити, але не за два місяці до виборів. Місто має такі плани та вже по деяких підприємствах готують документи, інформує пресслужба Львівської міськради.

Читайте нас в Telegram: перевірені факти, тільки важливе

«Завжди, коли залишається два місяці до виборів, то політична партії, депутати все реорганізовують, змінюють і багато обіцяють. У нас є у планах оптимізація чисельності комунальних підприємств, наприклад, ми зараз подали документи, щоб об`єднати «Львівтеплоенерго» і «Залізничнетеплоенерго». Ми маємо бажання для кращої координації зробити енергохолдинг у нашому місті, щоб комунальні підприємства, залишаючись юридично самодостатніми особами, мали більшу і кращу координацію. Все не стоїть на місті, час до часу треба робити ті чи інші зміни. Але сьогодні якихось радикальних рішень я б не приймав, бо це питання безпеки міста. Тим більше, коли ціна на воду, на інші послуги не є збалансованими й місто дофінансовує це все. Закінчаться вибори, буде нова каденція, тоді можна буде простіше приймати рішення. Ми ж пів року не можемо з депутатським корпусом прийняти рішення, які важливі для громади щодо співпраці з європейськими інституціями. Можливо наступна сесія дасть таку можливість, бо вибори виборами, а місто має жити.

Читайте також: Проєктна документація на будівництво адмінприміщення у Шевченківському гаю обійдеться у майже півтора мільйона

Деякі підприємства у нас є неробочі, вони присутні лише номінально, але не працюють. Наприклад, у нас є управляючі компанії, які раніше були ЖЕКами, ми зараз їх суттєво скоротили. Ми виходимо на оптимізацію, щоб у кожному районі була одна потужна управляюча компанія. До речі, найближчим часом покажемо управляючу компанію Личаківського району, де є прекрасне приміщення, якісно зроблений сервіс, там є послуги і ЦНАПу, і управляючої компанії», — прокоментував міський голова Львова Андрій Садовий.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.