• USD: 32.18
  • EUR: 33.80

Коли в Україні подорожчає електроенергія

Коли в Україні подорожчає електроенергія
Зображення ілюстративне

Після проведення місцевих виборів в Україні відбудеться підвищення тарифів на електроенергію для населення.

Про це UBR розповів заступник голови парламентського комітету енергетики та житлово-комунальних послуг Олексій Кучеренко.

«На енергоринку дефіцит фінансів, і у мене немає сумнівів в тому, що уряд нікуди не дінеться. Я відкрито заявляю: пройдуть місцеві вибори, і готуйтеся, споживачі в першу чергу. Уряд не втримає ціни на електроенергію для населення», – заявив він.

На думку експерта, насамперед може бути скасовано пільговий тариф на електроенергію за перші 100 кВт, проте це стане лише початком, оскільки уряд втратив контроль над ціноутворенням, а з ринку вимиваються гроші.

Кучеренко зазначив, що пандемія коронавірусу посилила кризу на ринку електроенергії. Він підкреслив, що за офіційними даними обсяг споживання електроенергії скоротився на 10%.

Нагадаємо, з початком серпня 2020 року тариф за електроенергію змінився на 54,6%. Таким чином, електрична енергія в Україні подорожчає.

Хоча, на початку липня тимчасова очільниця міністерства енергетики Ольга Бусланець заявила, що немає підстав підвищувати тарифи на електроенергію для українців. За її словами, ніхто не готує рішення щодо підвищення цього тарифу.

 

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: