дивись.info

Ювілейний Львівський півмарафон 22-23 серпня відбудеться у незвичному форматі через пандемію

Ювілейний Львівський півмарафон 22-23 серпня відбудеться у незвичному форматі через пандемію

Ювілейний Львівський півмарафон 5th MOLOKIYA LVIV HALF MARATHON у 2020 році відбудеться онлайн через пандемію коронавірусу COVID-19.

Про це повідомила компанія-організатор Run Ukraine.

«Ми довго виношували це рішення. Ми знаємо, що таке багатотисячний старт та які неповторні емоції він дарує бігунам. Ми до останнього сподівалися, що захворюваність піде на спад, карантин закінчиться і 23 серпня кілька тисяч людей вийдуть на старт Львівського півмарафону без ризику для себе та своїх близьких. Ми спілкувалися з медпрацівниками та місцевою владою та шукали саме той формат, за якого бігуни зможуть безпечно подолати свої дистанції», – поділився генеральний менеджер Run Ukraine Дмитро Черніцький.

Долучитися до забігу може кожен охочий, хто зареєструється на офіційному сайті заходу https://lvivhalfmarathon.org/. Стати учасником може і бігун-початківець, і вже досвідчений спортсмен, адже можна обрати комфортну для себе дистанцію від 4.2 км до 21 км.

Усі, хто фінішує, здобудуть пам’ятні медалі з афоризмами митрополита Андрея Шептицького – до 155-річчя від його дня народження.

Цьогоріч Львівський півмарафон 5th MOLOKIYA LVIV HALF MARATHON Online, який став доброю традицією для українських бігунів, проходить вже уп’яте, але вперше – у такому форматі.

Бігові заходи у форматі онлайн набули популярності під час карантину через заборону проведення масових заходів. Онлайн-забіги – це забіги, які дозволяють брати участь в них дистанційно, біжучи у будь-якому місті та будь-яким маршрутом. Таким чином витримується соціальна дистанція, а отже, вони є безпечними та не порушують умов карантину.

Для участі у такому заході потрібен лише телефон або GPS-пристрій, який фіксуватиме подолану дистанцію. Подолавши її, бігун здобуває медаль – так само, як і на звичайному забігу.

Офіційний сайт заходу – https://lvivhalfmarathon.org/

Контакти:

Анастасія Руссу

тел: +380 50 178 1168

email: [email protected]

Вікторія Веремієнко

моб.тел: +380 67 995 27 67

email: [email protected]

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.