дивись.info

Дана та її друзі: 10 вихованців ЛПК «Лев» шукають новий дім (фото)

Дана та її друзі: 10 вихованців ЛПК «Лев» шукають новий дім (фото)

Десять новоприбулих на ЛПК «Лев» собак шукають дім.

ТАЙРА, 1 рік. Місце відлову: вул. Пасічна. Хороша дівчинка, але страшенна боягузка. Скромна, тиха, не звикла до того, що хтось на неї звертає увагу. Дуже розчулила нас тим, що у віці 1 року можна бути такою зневіреною. Ми хочемо їй допомогти.

Читайте нас в Telegram: перевірені факти, тільки важливе

ГРЕК, 2 роки. Місце відлову: вул. Кульпарківська. Красень і атлет, метис вівчарки. В ньому все чудово – зовнішність, розум, манери, голос. Можливо мав свою людину, яка його навчила бути таким славним хлопцем.

ТАРЛІ, 3 роки. Місце відлову: вул. Ю. Липи. Малий, швидкий і ображений на частину світу хлопчик. Має випнуті вперед зуби, як у пекінеса, і вони додають йому грізності. Попри це – дуже потішний, квартирний формат.

КЛАРК, 3 роки. Місце відлову: вул. Замарстинівська. Не худий, комунікабельний собака. Має доглянуту шерсть, ласкавий, прислухається до того, що говорять люди. Наразі шукаємо попередніх власників.

ДАНА, 6 років. Місце відлову: вул. Монгольська-Старознесенська. Дуже мініатюрна дівчинка. В результаті інфекції або травми у неї відсутні очні яблука. Але вона чудово контактує зі світом завдяки іншим органам чуття. Дуже лагідна, абсолютно довіряє руці, яка її гладить.

ДОДО, 4 роки. Місце відлову: вул. Любінська. Дуже приємний хлопчик, метис спаніеля. Має досить доглянуту зовнішність, гуляє на повідку, виховано себе поводить. Швидше за все, він жив в сім’ї і загубився.

ЖУЖА, 9 років. Місце відлову: вул. Золота. Старенька мадам, яка має цілий оберемок вікових і не тільки хвороб. Погано ходить, тож навряд чи вона втекла чи повернула не в той провулок. Люди вміють цинічно позбуватися стареньких друзів.

ДАРК, 9 років. Місце відлову: вул. Грінченка. Теж дідусь, але з зовсім іншою долею. У дворі, де він жив, його люблять, його навідують і, ми віримо, у нього все буде добре. Бо він чудовий, врівноважений і зовсім не злий дядечко.

ЛОЛА, 1 рік. Місце відлову: вул. Пасічна. Сестра Тайри, що на першому фото. Їй страшно, і ми хочемо допомогти їй цей страх подолати. Попереду довгий шлях, але її кінчик хвоста вже радісно тріпоче, коли говориш до неї, і це вселяє надію!

ЧОРНИШ, 8 років. Місце відлову: вул. Калнишевського. Виразний, симпатичний собака. Очевидно, що був господарським. Має слабенькі задні лапки. Відмовляємося вірити, що він став непотрібним. Ті, хто його любили, обов’язково за ним прийдуть!

  • ЛКП «Лев»
  • вул. Промислова, 56
  • 068 5354545
  • фото: Ірина Шелест
Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.