дивись.info

33 учні Львова, які набрали найвищі бали на ЗНО, отримали грошову премію 

33 учні Львова, які набрали найвищі бали на ЗНО, отримали грошову премію 

33 учні Львова набрали найвищі бали на зовнішньому незалежному оцінюванні з базових дисциплін 2020 року. Сьогодні випускників привітав міський голова Львова Андрій Садовий та вручив їм премії від міста.

Про це інформує пресслужба Львівської міськради.

Так, мерія Львова відзначила випускників закладів загальної середньої освіти м. Львова, які у 2019/2020 навчальному році за результатами зовнішнього незалежного оцінювання з базової дисципліни отримали 200 балів — грошовою винагородою у розмірі 5 тис грн, та 400 балів — грошовою винагородою у розмірі 10 тис грн. Грошові премії надали у межах Програми підтримки обдарованої молоді м. Львова.

Загалом у Львові – 41 найвищий результат на ЗНО-2020: 25 випускників отримали по 200 балів та 8 випускників — по 400 балів. Зокрема:

математика — 16:

  • 13 — Львівський фізико-математичний ліцей-інтернат при Львівському національному університеті імені Івана Франка
  • 1 — Ліцей № 52 ім. М. Лобачевського Львівської міської ради
  • 1 — Львівська академічна гімназія при Національному університеті «Львівська політехніка»
  • 1 — Ліцей № 2 Львівської міської ради

українська мова та література — 3:

  • 1 — Львівський фізико-математичний ліцей-інтернат при Львівському національному університеті імені Івана Франка
  • 1 — Ліцей № 46 ім. В’ячеслава Чорновола Львівської міської ради
  • 1 — Середня загальноосвітня школа № 30 м. Львова

фізика — 8:

  • 6 — Львівський фізико-математичний ліцей-інтернат при Львівському національному університеті імені Івана Франка
  • 1 — Ліцей № 52 ім. М. Лобачевського Львівської міської ради
  • 1 — Навчально-виховний комплекс «Інженерно-економічна школа-Львівський економічний ліцей» Львівської міської ради

англійська мова — 1:

  • 1 — Ліцей № 8 Львівської міської ради

історія України — 5:

  • 1 — Середня загальноосвітня школа № 60 м. Львова
  • 1 — Ліцей № 28 Львівської міської ради
  • 1 — Львівська державна комунальна середня загальноосвітня школа № 3
  • 1 — Навчально-виховний комплекс «Школа-гімназія І-ІІІ ступенів Блаженного Климентія та Андрея Шептицьких»
  • 1 — Ліцей міжнародних відносин ім. В. Стуса Львівської міської ради

біологія — 2:

  • 1 — Львівський фізико-математичний ліцей-інтернат при Львівському національному університеті імені Івана Франка
  • 1 — Класична гімназія при Львівському національному університеті імені Івана Франка

хімія — 6:

  • 6 — Львівський фізико-математичний ліцей-інтернат при Львівському національному університеті імені Івана Франка.

Випускники, які з базової дисципліни отримали 200 балів

з/п

Прізвище, ім’я,

по батькові

Назва закладу освіти Сума

до

виплати

1 2 3 7
1. Музичук Теодор Олександрович Львівський фізико-математичний ліцей-інтернат при Львівському національному університеті імені Івана Франка 5000
2. Ковалевич Мар’ян Тарасович Львівський фізико-математичний ліцей-інтернат при Львівському національному університеті імені Івана Франка 5000
3. Морський Віталій Олександрович Львівський фізико-математичний ліцей-інтернат при Львівському національному університеті імені Івана Франка 5000
4. Лис Ярослав Любомирович Львівський фізико-математичний ліцей-інтернат при Львівському національному університеті імені Івана Франка 5000
5. Возняк Юрій Олексович Львівський фізико-математичний ліцей-інтернат при Львівському національному університеті імені Івана Франка 5000
6. Ганчар Володимир Олександрович Львівський фізико-математичний ліцей-інтернат при Львівському національному університеті імені Івана Франка 5000
7. Шаршаткін Микола Олександрович Львівський фізико-математичний ліцей-інтернат при Львівському національному університеті імені Івана Франка 5000
8. Андросюк Максим Володимирович Львівський фізико-математичний ліцей-інтернат при Львівському національному університеті імені Івана Франка 5000
9. Ганайлюк Марія-Вероніка Борисівна Львівський фізико-математичний ліцей-інтернат при Львівському національному університеті імені Івана Франка 5000
10. Сідельник Надія Ярославівна Львівський фізико-математичний ліцей-інтернат при Львівському національному університеті імені Івана Франка 5000
11. Козик Ярослав Романович Львівський фізико-математичний ліцей-інтернат при Львівському національному університеті імені Івана Франка 5000
12. Пасічник Ольга Орестівна Львівський фізико-математичний ліцей-інтернат при Львівському національному університеті імені Івана Франка 5000
13. Хромчак Вікторія Андріївна Класична гімназія при Львівському національному університеті імені Івана Франка 5000
14. Кубай Дзвенислава Романівна Ліцей № 8 Львівської міської ради 5000
15. Сущенко Андріяна Богданівна Середня загальноосвітня школа № 60 м. Львова 5000
16. Кухарська Марія Ігорівна Ліцей № 28 Львівської міської ради 5000
17. Бойко Дарина Олегівна Львівська державна комунальна середня загальноосвітня школа № 3 5000
18. Буряк Олеся Володимирівна Навчально-виховний комплекс «Школа-гімназія І-ІІІ ступенів «Блаженного Климентія та Андрея Шептицьких» 5000
19. Обрембальський Святослав Владиславович Ліцей міжнародних відносин ім. В. Стуса Львівської міської ради 5000
20. Феняк Іван Іванович Львівський фізико-математичний ліцей-інтернат при Львівському національному університеті імені Івана Франка 5000
21. Мазур Соломія — Анна Ігорівна Ліцей № 46 ім. В’ячеслава Чорновола Львівської міської ради 5000
22. Кійко Софія Юріївна Середня загальноосвітня школа № 30 5000
23. Бойчук Артур Михайлович Львівська академічна гімназія при національному університеті «Львівська політехніка» 5000
24. Муляк Аліна Андріївна Ліцей № 2 Львівської міської ради 5000
25 Дідух Богдан Михайлович Навчально-виховний комлекс «Інженерно-економічна школа — Львівський економічний ліцей» 5000
Всього: 125 000

Випускники, які з базової дисципліни отримали 400 балів

з/п

Прізвище, ім’я,

по батькові

Назва закладу освіти Сума

до виплати

1. Вороновський Роман Богданович Львівський фізико-математичний ліцей-інтернат при Львівському національному університеті імені Івана Франка 10 000
2. Валець Богдан Ярославович Львівський фізико-математичний ліцей-інтернат при Львівському національному університеті імені Івана Франка 10 000
3. Солоджук Гліб Ігорович Львівський фізико-математичний ліцей-інтернат при Львівському національному університеті імені Івана Франка 10 000
4. Собко Михайло-Тарас Володимирович Львівський фізико-математичний ліцей-інтернат при Львівському національному університеті імені Івана Франка 10 000
5. Андрусишин Орест Омелянович Львівський фізико-математичний ліцей-інтернат при Львівському національному університеті імені Івана Франка 10 000
6. Поважук Віктор Сергійович Ліцей № 52 ім. М. Лобачевського Львівської міської ради 10 000
7. Пасічник Михайло Ростиславович Львівський фізико-математичний ліцей-інтернат при Львівському національному університеті імені Івана Франка 10 000
8. Романус Ярослав Ігорович Львівський фізико-математичний ліцей-інтернат при Львівському національному університеті імені Івана Франка 10 000
Всього: 80 000
Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.