Мерія Львова створить комунальний заклад ДЮСШ «Карпати»

Мерія Львова створить комунальний заклад ДЮСШ «Карпати»

На засіданні комісії конкурентоспроможності, сталого розвитку та підприємництва Львівської міської ради депутати підтримали проєкт ухвали про створення комунального закладу «Дитячо-юнацька спортивна школа з футболу «Карпати».

Про це йдеться на інформаційному порталі депутатів ЛМР.

Згідно з проєктом ухвали, з метою виховання всебічно та гармонійно розвинутої особистості, популяризації фізичної культури та спорту у м. Львові пропонується створити КЗ «Дитячо-юнацьку спортивну школу з футболу «Карпати», визначити управління спорту департаменту гуманітарної політики ЛМР його уповноваженим органом.

Видатки на утримання цього комунального закладу  будуть здійснюватися коштом міського бюджету м. Львова, передбачених на галузь «Фізична культура і спорт».

За словами члена комісії конкурентоспроможності, сталого розвитку та підприємництва Львівської міської ради, депутата ЛМР Максима Коляди, є два основні завдання закладу, який створюємо: перше - зберегти 22 тренерів - спеціалістів високої якості, які є у Львові, і близько 600 учнів – талановитих дітей з усього регіону, щоб не розсипалося те, що існувало, бо згодом відбудовувати значно складніше; друге - щоб розвивати у Львові дитячо-юнацький футбол та інші ігрові види спорту, тому що без дитячого спорту про жоден спорт вищих досягнень і масовий спорт – говорити марна справа.

«Створення цього закладу допоможе втримати у Львові ключовий актив - фахівців-тренерів високої якості, які готові вкладати свої знання в дітей. І найголовніше - вивести на вищий рівень розвиток дитячо-юнацького спорту, а також спорту загального, масового, а не лише спорту вищих досягнень. Головне – зберегти те, що існувало, і надалі розвивати», - переконаний Максим Коляда.

Відповідну ухвалу депутати голосуватимуть на черговому засіданні Львівської міської ради.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: