• USD: 36.50
  • EUR: 38.80

Чи будуть отримувати малозабезпечені сім'ї допомогу на час карантину, - роз'яснення

Чи будуть отримувати малозабезпечені сім'ї допомогу на час карантину, - роз'яснення

Карантинні заходи, впровадженні через пандемію коронавірусної хвороби СOVID-19, не вплинуть на соціальні виплати малозабезпеченим сім'ям і одиноким матерям.

Про це повідомили в пресслужбі Міністерства соціальної політики України.

«З метою посилення соціального захисту громадян на період карантину або обмежувальних заходів, пов’язаних із поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS–CoV–2 та на виконання Закону України „Про внесення змін до деяких законодавчих актів, спрямованих на забезпечення додаткових соціальних та економічних гарантій у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)” Урядом прийнято постанову Кабінету Міністрів України „Деякі питання надання державної соціальної допомоги” від 08.04.2020 № 264», - йдеться в повідомлення.

Згідно з постановою,призначається перерахунок і виплати різних видів державної соціальної допомоги здійснюються без необхідності особистого звернення до органів соціального захисту населення.

Проте, у випадках коли особа звертається до органів соціального захисту населення із заявою та необхідними документами проводиться перерахунок розміру виплачених соціальних допомог.

Йдеться про Закон України, пийнятий 2 червня  поточного року Верховною Радою щодо підвищення соціальних гарантій для окремих категорій осіб на виконання якого Урядом  22 липня 2020 прийнято постанову Кабінету Міністрів України  „Деякі питання виплати державної соціальної допомоги № 632.

Постановою передбачено, що з 1 липня поточного року допомога на дітей одиноким матерям та малозабезпеченим сім’ям надається на однакових умовах з урахуванням майнового стану сім’ї та факту зайнятості працездатних членів сім’ї.

У зв’язку із проведенням перерахунків розмірів допомоги  на дітей одиноким матерям та малозабезпеченим сім’ям після подання заявниками підтверджуючих документів було з’ясовано, що  деякі родини не мали право на продовження допомог.

З метою врегулювання питання забезпечення сімей державною підтримкою в період карантину, Мінсоцполітики підготовлено проект нормативно-правового акта, яким буде встановлено, що кошти отримані малозабезпеченими сім’ями та одинокими матерям в період карантину  залишаться в родинах.

 

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: