дивись.info

Чесність – найкраща політика: ІА Дивись.іnfo стала медіапартнером проєкту «БезБрехні»

Чесність – найкраща політика: ІА Дивись.іnfo стала медіапартнером проєкту «БезБрехні»

Інформаційна агенція Дивись.іnfo стала партнером фактчек-ресурсу «БезБрехні» в рамках проєкту «Протидія незалежними регіональними медіа маніпуляціям суспільною думкою, пропаганді та дезінформації під час місцевих виборів 2020 року за допомогою інструментів фактчеку».

Проєкт започатковано громадською організацією «Центр аналітики і розслідувань», а безпосередню реалізацію буде здійснено за менторства фактчек-ресурсу «БезБрехні». Керівник проєкту Олександр Гороховський здійснюватиме безпосередню координацію та комунікацію між партнерами цієї ініціативи.

До участі у проєкті приєдналися незалежні медіа з Запоріжжя, Одеси, Херсона, Львова, Тернополя, Луцька, міст Донецької та Луганської областей.

Фактчек-проєкт «БезБрехні», заснований громадською організацією «Центр аналітики і розслідувань», є відкритою медіаплатформою, яка працює на громадських засадах та за підтримки міжнародних донорських організацій, міжнародних грантових програм посольств країн-донорів.

«Для нас участь у проєкті є дуже важливою. Наближаються місцеві вибори, і медіапростір починає наповнюватися фейками та маніпуляціями. Політики у гонитві за рейтингами не нехтують викривленням інформації, а часом і відвертою брехнею. Викривання фейків одних політиків буде пересторогою для інших, що все, про що воно говорять, можна перевірити і надати докази чи поширена інформація є правдивою, чи ні. Варто пам’ятати: чесність – найкраща політика!», – каже шеф-редактор ІА Дивись.info Оксана Дудар.

Ми перевіряємо публічні заяви кандидатів, чинних чиновників, інших знакових персон регіону на пресконференціях, мітингах, акціях тощо. А також заяви, виступи, коментарі, інтерв’ю у ЗМІ (інтернет, телебачення), публікації у ЗМІ, пости у соцмережах, агітаційні білборди, агітаційні газети, буклети і інші подібні матеріали, суспільні наративи (інформація, що активно поширюється, але не має чіткого джерела), дійсність тої чи іншої події, відповідність документів, тендери…

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.