дивись.info

Львів’янка Броніслава Чечина відзначила свій 102-й День народження

Львів’янка Броніслава Чечина відзначила свій 102-й День народження

У четвер, 20 серпня, свій 102-й День народження відзначила Броніслава Чечина — багаторазова чемпіонка та призерка чемпіонатів з ковзанярського спорту.

Про це інформує пресслужба Львівської міськради.

Вчора Броніславу Валер’янівну привітали працівники управління соціального захисту ЛМР та вручили їй матеріальну допомогу в розмірі 5 тисяч гривень. А загалом у серпні троє осіб поважного віку святкують День народження: 3 серпня столітній ювілей уже відзначила Іонова Ая Михайлівна, а 31 серпня свої сто років відзначатиме Шушкова Ганна Афанасівна.

Нагадаємо, традиційно тим львів’янам, яким виповнюється по сто років, на День народження з бюджету Львова надають одноразову матеріальну допомогу в розмірі 5 тисяч гривень, пам’ятну монету та вітальний лист від імені міського голови. Усім же, хто святкуватиме 101 та більше років, — 5 тисяч гривень. Загалом у 2020 році на виплати одноразової допомоги для львів’ян-довгожителів у бюджеті передбачили 195 тисяч гривень.

Одноразова матеріальна допомога в розмірі 5 тисяч гривень виплачується відповідно до розпорядження міського голови від 10.01.2020 року № 4 «Про надання одноразової матеріальної допомоги особам, яким у 2020 році виповниться 100 і більше років».

Загалом у Львові мешкає 8 чоловіків та 31 жінка, яким у 2020 році виповнюється сто та більше років. Зокрема, 19 львівських довгожителів відзначатимуть свій столітній ювілей, а 20 — 101 та більше років. Найстаршому мешканцеві Львова цього року виповнюється 104 роки.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.