дивись.info

За безпекою на День Незалежності у Львові слідкуватимуть підрозділи МЗС

За безпекою на День Незалежності у Львові слідкуватимуть підрозділи МЗС
Фото: DW

Підрозділи МВС готові до забезпечення публічної безпеки під час масових заходів 23 та 24 серпня

Про це повідомили в пресслужбі відомства.

«У зв’язку із запланованими святковими заходами з нагоди Дня державного прапора та Дня Незалежності України 22 серпня підрозділи Міністерства внутрішніх справ України переходять на посилений варіант несення служби», – йдеться в повідомленні.

Про забезпечення публічної безпеки та безпеки громадян в умовах карантину йшлося сьогодні під час наради під головуванням першого заступника міністра внутрішніх справ Сергія Ярового.

За словами першого заступника міністра внутрішніх справ, 23 та 24 серпня планується проведення одразу кількох масових заходів, зокрема маршів.
Відтак з 22 серпня особовий склад Міністерства внутрішніх справ переводиться на посилений варіант несення служби.

«Починають функціонувати ситуаційні центри. Ми готуємося до забезпечення громадської безпеки та залучаємо до безпекових заходів 4,5 тисячі правоохоронців Національної поліції, Національної гвардії, Державної служби з надзвичайних ситуацій. Наша позиція – максимальна толерантність та діалог. Водночас – негайне реагування та рішучість при порушенні правопорядку та виникненні різних провокацій», – акцентував Сергій Яровий.

Перший заступник міністра внутрішніх справ наголосив на необхідності дотримання заходів безпеки у зв’язку із розповсюдження коронавірусної інфекції.

Нагадуємо, цього року Україна святкуватиме 29-тий день народження з часів проголошення Незалежності.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.