дивись.info

На Львівщині відкрили перший мультифункціональний спортивний простір

На Львівщині відкрили перший мультифункціональний спортивний простір
Фото: ЛОДА

Сьогодні, 23 серпня, у Золочеві відкрили перший на Львівщині мультифункціональний спортивний простір європейського зразка.

Він розташований у центрі міста поблизу опорної школи №1, повідомляють в ЛОДА.

Комплекс містить два спортивні майданчики: один зі штучним покриттям, а інший з тренажерним обладнанням. Один майданчик спорудили у межах реалізації Комплексної програми розвитку фізичної культури та спорту Львівщини, другий з’явився завдяки Конкурсу проєктів місцевих ініціатив у 2020 році.

“Це перший такий комплекс на Львівщині. Він стане не тільки відмінним місцем для проведення вільного часу золочів’ян, а й додатковою тренувальною базою для місцевої дитячо-юнацької спортивної школи та осередку центру «Спорт для всіх». Такий комплекс є повним аналогом великому спортивному залу. На ньому можна не лише проводити інтенсивні особисті тренування, а й позмагатись у командних видах спорту”, – наголосив голова Львівської ОДА Максим Козицький.

Зауважимо, лише у межах Комплексної програми розвитку фізичної культури та спорту Львівщини цьогоріч в області спорудять 18 майданчиків та модернізують 3 стадіони.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.