На Львівщині відкрили ще один навчальний заклад

_1598187019_613x321.90201005025_3_0
Фото: ЛОДА

У селі Борщовичі, Пустомитівського району в переддень  свята Незалежності урочисто відкрили та освятили садок.

Заклад дошкільної освіти в с. Борщовичі розпочали будувати у 2016 році. Цьогоріч цей об’єкт був включений у Програму великого будівництва, повідомляють у пресслужбі ЛОДА.

Відтепер у садку зможуть навчатись кілька десятків малюків. У дошкільному закладі передбачено створення 4 груп на 75 дітей від 2 до 6 років.

«Я дуже радий, що в цьому селі, яке розвивається, де багато молодих сімей, нарешті буде гарний дитячий садок. Впевнений, батьки із задоволенням віддаватимуть сюди своїх дітей на виховання та навчання і будуть за них спокійні. Адже всі умови для безпечного перебування та повноцінного розвитку тут створені. А діти знайдуть собі тут багато друзів і гарно проводитимуть час. Велика подяка сільському голові, який згуртував навколо себе таку ініціативну громаду. Обласна влада завжди підтримуватиме такі ініціативні проекти. Цю громаду можна ставити в приклад іншим», - акцентував під час відкриття садка голова Львівської ОДА Максим Козицький.

Загальна вартість будівництва складає понад 30 млн грн, з яких з державного бюджету залучено більше 24 млн грн, решта - кошти місцевого бюджету.

У закладі створено належні умови для всебічного розвитку дітей: затишні, естетично оформлені групи, сучасне предметно-розвивальне середовище, дидактичні матеріали, що дібрані згідно з вимогами Базового компонента дошкільної освіти України.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: