дивись.info

Садовий каже, що у Львові школи максимально забезпечені всім необхідним

Садовий каже, що у Львові школи максимально забезпечені всім необхідним

25 серпня, міський голова Львова Андрій Садовий перевірив готовність трьох навчальних закладів: Ліцею № 51 імені Івана Франка, Класичної гімназії при ЛНУ імені Івана Франка та Ліцею міжнародних відносин імені Василя Стуса.

Про це повідомляють у пресслужбі ЛМР.

«Ми відвідали три школи сьогодні. Мене вразила максимальна готовність по усіх школах, максимальне забезпечення всім необхідним — засоби дезінфекції, є резерв масок, якщо дитина забула, коврики, вимірювання температури. Це правильно. Вчителі мають хвилювання, бо ми входимо у процес, який важко спрогнозувати. Дай Бог, щоб навчання стовідсотково було очі в очі. Можливо для старших класів також треба мати опцію, як дистанційне навчання, хоча я не є прихильник такого навчання. Я вважаю, що треба робити максимум, щоб діти були у класах і максимально вчились. Є речі, які залежать від нас, а які рекомендує держава.

В цілому, ремонти у школах зроблені, у багатьох ще тривають процеси — наприклад, роблять спортивний зал, дах, але це роботи, які не впливають на навчальний процес і будуть тривати до кінця року.

У школах, які я відвідав, відчувається турбота, і домашня атмосфера.

В кожній школі є медичний пункт. Якщо дитина буде себе погано почувати, її одразу скерують у медичний пункт, буде додаткове обстеження. Якщо ми побачимо захворюваність у класі, тоді клас має йти на ізоляцію. Будемо передбачати інші форми навчання. Я думаю, що ми нормально ввійдемо у навчальний процес і нормально його завершимо.

Всі кошти, які ми планували на школи, ми так і дали, жодних коштів ми не забирали, будемо ще навіть додавати. Десь роботи ремонтні проводять з випередженням графіку, тоді ми будемо шукати кошти, щоб усі ремонти виконати цього року. Щодо забезпечення усім необхідним — то ми це закупили централізовано за кошти міста, скерували пропорційно по кожній школі. Якщо говорити про килимки, дезінфекцію, то десь по 60−70 тис грн виділено на кожну школу, залежно від кількості дітей, які вчаться. А на ремонти школи отримали різні кошти. Так, ми десь зекономили, якусь дорогу не зробимо, але те, що треба школам — це у першу чергу» — прокоментував міський голова Львова Андрій Садовий.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.