дивись.info

У Славській ОТГ пройшли масштабні велозмагання (фото)

У Славській ОТГ пройшли масштабні велозмагання (фото)

Протягом двох днів 22 та 23 серпня Славське перетворилося на спортивну столицю Львівської області.

Тут зібралося понад 200 спортсменів. А зібрали всіх забіг «SHYPSHYNA SLAVSKO TRAIL», велозмагання «Sarmatian Race – Slavske Trophy» та вже традиційний велозаїзд околицями Славського, передає сайт Славської громади.

Розпочалося все в суботу, 22 серпня, коли всі велосипедисти зібрались на горі Погар та відкатали пролог. У неділю спортсмени змагалися на трьох дистанціях: Light (30 км), Medium (60 км) та Hard (80 км) у різних категоріях.

Зі Славського у змаганнях брало участь 5 спортсменів та 1 з Волосянки. Бронзу у своїй категорії здобув Ліщишин Владислав. Вітаємо нашого спортсмена!

До речі, цьогоріч у змаганнях першого дня взяло участь 157 учасників, другого – 152 з усієї України. Також були зареєстровані учасники з Молдови та Білорусії, але вони не змогли приїхати через карантинні обмеження.

У неділю, 23 серпня, також відбувся забіг «SHYPSHYNA SLAVSKO TRAIL» кращі бігуни України. Гірськими масивами спортсмени долали дистанції 20 та 40 км.

Також традиційно відбувся велозаїзд вулицями Славська. До велозаїзду могли долучитися всі бажаючі. Охочі подолали маршрут: стадіон (Славське) – Мохнач (Волосянка) – стадіон.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.