дивись.info

У Львові збирають кошти для відкриття соціального кафе «Базилік»

У Львові збирають кошти для відкриття соціального кафе «Базилік»
фото ілюстративне

Благодійний Фонд «Уляни Кузик» відкриває соціальне кафе, у якому працюватимуть люди з інвалідністю, випускники інтернатів та учасники бойових дій. Кафе буде по вул. Г. Чупринки, 67-69.

Прибуток з кафе спрямують у благодійний фонд для вирішення конкретних соціальних проблем потребуючих людей.

Наразі у приміщенні, завдяки допомозі волонтерів та меценатів, вдалося провести більшу частину ремонтів. Також вже закуплено усе необхідне дороговартісне обладнання за кошти, які були отримані завдяки участі у конкурсі щодо підтримки соціального підприємства, оголошеного департаментом соціального захисту населення ЛОДА. Однак у приміщенні досі не встановлено вікон та дверей. Для їх закупівлі бракує грошей.

Громадська рада при Львівській ОДА звертається до усіх небайдужих з проханням допомогти зібрати суму, яку виставив віконний комбінат, у розмірі – 72 871.93 грн, або запропонувати дешевшу ціну, чи окремо надати вікна. Будь-яка допомога вітається.

Реквізити:

Найменування отримувача: БЛАГОДIЙНИЙ ФОНД БУР БО
Код отримувача: 40195409
Рахунок в форматі відповідно до стандарту IBAN: UA423253210000026009053705228
Назва банку: ЗАХIДНЕ ГРУ АТ КБ «ПРИВАТБАНК»
Призначення платежу: Благодійній організації «Благодійний фонд Кузик Уляни» для відкриття соціального кафе «Базилік»

Довідка

Благодійна організація «Благодійний Фонд «Кузик Уляни» заснована у 2015 році з метою надання допомоги військовим та іншим особам, які брали і беруть участь в антитерористичній операції (ООС), у воєнних діях на боці держави, членам їх сімей, координації та розвитку волонтерської діяльності, допомоги постраждалим внаслідок катастроф, збройних конфліктів і нещасних випадків, а також біженцям та особам, які перебувають у складних життєвих обставинах, надання допомоги і малозабезпеченим сім’ям, зокрема тим, до складу сімей яких входять особи з інвалідністю, допомога особам похилого віку. Фінансове забезпечення діяльності організації здійснюється завдяки отриманню коштів меценатів (діаспора з Італії). Впродовж останніх років Організація систематично залучає бюджетні кошти (обласний бюджет, місцевий бюджет) для надання соціальної допомоги цільовим аудиторіям організації.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.