дивись.info

Помер колишній голова Львова Василь Шпіцер

Помер колишній голова Львова Василь Шпіцер

На 72-у році життя помер екс-голова Львова Василь Шпіцер. Про це повідомив племінник Андрій Шпіцер у соцмережі.

«Відійшов у вічність найдорожчий для мене чоловік – Василь Шпіцер.
Вуйко Василь замінив мені батька, став для мене, авторитетом, наставником, кумиром та прикладом – дороговказом у моєму житті. У найважчих питаннях я завжди звертався по його пораду і за його досвідом – неоціненним досвідом першого мера Львова за незалежної України, кандидата технічних наук, винахідника, політика, публіциста, письменника, дослідника, спортсмена з необмеженим позитивом, добрими очима та яскравою посмішкою».

Василь Шпіцер був міським головою Львова у 1990–1994 роках. Кандидат технічних наук.

Був делегатом установчого з’їзду Товариства української мови імені Шевченка у Києві, делегатом установчої конференції Народного Руху у Львові, членом президії Товариства української мови імені Шевченка. Був головою Львівської обласної організації «Порозуміння».

У 1990 році обраний депутатом Львівської обласної та міської рад. У 1990–1994 роках — голова Львівської міської Ради та міськвиконкому. В 1994–1995 — начальник управління Львівської обласної державної адміністрації.

Указом Президента України № 336/2016 від 19 серпня 2016 року нагороджений ювілейною медаллю «25 років незалежності України».

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.