дивись.info

Путін звинуватив Україну та США в розгойдуванні ситуації в Білорусі

Путін звинуватив Україну та США в розгойдуванні ситуації в Білорусі

Президент Росії Володимир Путін заявив, що ситуація з затриманими в Білорусі 33 членами приватної російської військової компанії «Вагнера» – це спільна операція українських і американських спецслужб.

Про це він сказав в інтерв’ю телеканалу «Росія», – пише Українська правда.

«Операція це українських спецслужб спільно з американськими. Зараз це достовірно відомо. Деякі учасники цього процесу або спостерігачі, люди добре поінформовані, вони навіть не приховують тепер це».

Путін сказав, що затриманих «вагнерівців» нібито «втемну» використовували для того, щоб перемістити на територію Білорусі та представили в якості можливої ​​ударної сили для розгойдування ситуації в ході передвиборної кампанії в Білорусі, що, за його словами, абсолютно не відповідало дійсності.

За словами президента РФ, «люди їхали на роботу в третю країну, їх просто заманили туди, перетягнули через кордон».

Читайтайте також: СБУ назвала фейком вагнерівську спецоперацію

«Наші прикордонники то їх не випускали, до речі кажучи, вони ж не могли в’їхати. Але за підробленими документами їх, фактично, ввезли…

Зараз це очевидно. Це акція спецслужб. Людей, про яких ви сказали, втемну використали для того, щоб перемістити на територію Білорусі, поставити перед ними абсолютно легальні цілі: вони повинні були, як їм сказали, виїхати в будь-яку країну, в Латинську Америку, на Близький Схід просто для абсолютно легальної роботи. Насправді, їх затягли на територію Білорусі та представили в якості можливої ​​ударної сили для розгойдування ситуації в ході передвиборної кампанії, що абсолютно не відповідало дійсності».

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.