дивись.info

Саакашвілі повертається у Грузію

Саакашвілі повертається у Грузію

Михайло Саакашвілі покидає Україну. Колишній президент Грузії повертається на батьківщину. Про це він сам повідомив на своїй сторінц і соцмережі Фейсбук.

Він також зазначає, що Україна є його другим домов і ще з студентських часів була у його серці.

«У найскладніший час саме Україна прийняла мене таким, який є, без жодних умов та вимог. І я це дуже ціную. Я також вдячний долі, що вона дала мені змогу останні сім років усвідомити, переосмислити. Це достатній час для обдумування, усвідомлення, переоцінки багатьох питань».

Михайло Саакашвілі каже, що зрозумів, як служити своїй країні, а також просить вибачення.

«Зараз, з висоти цих років, знаю, як краще служити своїй країні. Як уникнути помилок, а помилки, звісно ж, були. Були й тяжкі помилки. Але, Бог свідок, я хотів якнайкращого для свого народу. Хотів, щоб мій народ жив краще, набагато заможніше. І все ж, з висоти цих років, через допущені помилки, через те, що нічого не зміг довести до кінця, хочу вибачитися перед вами усіма.

В той самий час, я безмежно вдячний грузинському народу, який зробив мене учасником будівництва грузинської держави і успішного історичного процесу.
За ці сім років не було жодного дня, щоб я не цікавився справами в Грузії. Я знаю, що моя робота в якості Президента не була даремною, і чимало з того, що ми зробили, збережено і сьогодні працює.

Але коли я чую про події в Грузії, то точно знаю, що ми можемо жити набагато краще, і кожен грузин може бути набагато заможнішим. І разом у нас це вийде.
Я повертаюся!», – написав політик.