дивись.info

Стало відомо, які найпоширеніші причини смертей українців

Стало відомо, які найпоширеніші причини смертей українців

Попри високі показники захворюваності та смертності від COVID-19, захворювання системи кровообігу і рак є найчастішими причинами смертей українців.

Згідно з даними Державної служби статистики, в першій половині 2020 року усього померлих – 287 010 українців. З них 196 567 випадків – з причини захворювання системи кровообігу (близько 70% смертей). На другому місці – смерть від різноманітних видів пухлин – 38 558 випадків.

«Основною причиною високих показників летальних випадків від критичних захворювань є пізнє встановлення діагнозу, коли пацієнти складніше піддаються лікуванню», – розповідає Стас Островський, директор з розвитку бізнесу страхової компанії Madanes.

Відсоток смертності від злоякісних пухлин в Україні значно нижчий, ніж від серцево-судинних захворювань. Рак досі вважають невиліковною хворобою, хоча це вже давно не так.

«Летального результату при захворюванні з більшою ймовірністю можна уникнути у випадку його виявлення на ранній стадії. При регулярних обстеженнях в цілому можна убезпечити себе від подібних ризиків» – стверджує Стас Островський.

«Статистика останніх років доводить, що при ранньому виявленні онкозахворювання, вірогідність повного одужання на І стадії – 93%, на ІІ – 75%, цього вдалось досягти завдяки прогресу в медицині за останні 20 років», – йдеться в повідомленні.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.