дивись.info

До лікарні швидкої медичної допомоги прокладуть трамвайну колію

До лікарні швидкої медичної допомоги прокладуть трамвайну колію

Виконавчий комітет Львівської міської ради надав функцію замовника ЛКП «Львівавтодор» на реконструкцію вулиць Миколайчука та Шевченка.

Згідно з рішеннями виконкому, ЛКП «Львівавтодор» надано функції замовника на реконструкцію вулиці І. Миколайчука на ділянці від вул. Полтв’яної до вул. В. Щурата», та реконструкцію вул. Т. Шевченка на ділянці від вул. Левандівської до вул. о. Омеляна Ковча.

«Реконструкція вулиці І. Миколайчука на ділянці від вул. Полтв’яної до вул. В. Щурата передбачає облаштування трамвайної колії до лікарні швидкої медичної допомоги. А реконструкція вул. Т. Шевченка на ділянці від вул. Левандівської до вул. о. Омеляна Ковча – це четверта черга реконструкції вул. Шевченка», — пояснила Ірина Маруняк, заступниця міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства.

Зараз ЛКП «Львівавтодор» має отримати вихідні дані для проектування, розробити у проектних організаціях та затвердити у встановленому порядку проектно-кошторисну документацію об’єктів та здійснити реконструкцію об’єктів.