дивись.info

В уряді очікують другий транш від МВФ до кінця року — джерело

В уряді очікують другий транш від МВФ до кінця року — джерело

У Кабінеті Міністрів очікують отримати другий транш від Міжнародного валютного фонду до кінця 2020 року. Про це Укрінформу повідомило джерело в уряді.

«Очікуємо другий транш до кінця цього року», – сказав співрозмовник агентства.

Він також повідомив, що уряд перебуває «у щотижневій комунікації з Міжнародним валютним фондом. Є таблиця з виконання вимог з міжнародними партнерами. Зокрема, 9 структурних маркерів, один із яких вже виконано, інші 8 будуть виконані згідно з графіком».

За словами джерела, третій транш від МВФ передбачається, також згідно з графіком, наступного року.

Співрозмовник зазначив, що важливим моментом у питанні отримання траншів є питання призначення місії МВФ. “Поки місія не призначена. І це питання, зокрема прискорення цієї роботи, обговорювалося у Києві на зустрічах із заступником державного секретаря США. Останній, зокрема, пообіцяв посприяти вирішенню цього питання», – зазначило джерело.

17 серпня голова Національного банку Кирило Шевченко в інтерв’ю ЗМІ заявив, що НБУ розраховує до кінця 2020 року отримати другий транш від МВФ. Однак голова Ради НБУ Богдан Данилишин вважає малореалістичним отримання двох траншів МВФ у 2020 році.

Міжнародний валютний фонд 9 червня 2020 року затвердив 18-місячну програму підтримки України на 5 млрд дол. 12 червня Україна отримала перший транш МВФ у розмірі 2,1 млрд дол. А залишок був розділений ще на 4 транші.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.