дивись.info

З вересня у дитсадках Львова будть безкоштовні групи короткотривалого перебування дітей

З вересня у дитсадках Львова будть безкоштовні групи короткотривалого перебування дітей

З 1 вересня у дитячих садках нашого міста безкоштовно працюватимуть 18 груп короткотривалого перебування для дітей від 3 до 6 років. Такі групи допоможуть дітям стати самостійними та підготуватися до навчання та адаптації у школі, – повідомляють у пресслужбі ЛМР.

Щодня впродовж чотирьох годин дошкільнята будуть навчатися, гратися, вивчати навколишній світ, спілкуватися з однолітками та дорослими і головне — отримувати позитивні емоції.

«Станом на сьогодні у Львові діє режим спецперевезень та відновлено пільгове перевезення пасажирів.

Також з 1 вересня, у зв’язку з тим, що діти йдуть до школи, ми поступово будемо збільшувати кількість громадського транспорту на маршрутах. Плануємо збільшити на 98 одиниць. Тобто, якщо сьогодні у нас на рейси виїздить 536 одиниць транспорту, то з 1 вересня на рейси буде виїздити 634 автобуси. Також будемо моніторити ситуацію на зупинках, щоб не було перевантаження на той чи інший маршрут”, — розповіла Ірина Маруняк, заступниця міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства.

Заступниця мера нагадала, що відповідно до ухвали сесії ЛМР, школярі мають право безкоштовно проїзду у громадському транспорті Львова. А також студенти оплачують 50% вартості проїзду в електротранспорті.

«Хочу також всіх просити дотримуватися правил карантину, зокрема в транспорті, та заходити в автобуси чи електротранспорт лише в масках. Адже це ваша безпека і безпека ваших рідних», — додала Ірина Маруняк.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.