дивись.info

В Україні сім’ю змусили повернути 64 тисячі гривень субсидії в бюджет

В Україні сім’ю змусили повернути 64 тисячі гривень субсидії в бюджет

В Україні Охтирський міськрайонний суд Сумської області прийняв рішення стягнути з родини 64,1 тис. грн «зайвої» субсидії.

Про це йдеться в рішенні, опублікованому в судовому реєстрі, передає Finance.ua.

Остаточне рішення було ухвалене 21 серпня 2020 року, а з моменту подання позову минуло кілька місяців. Суд заочно програв місцевий житель. Допомогу на оплату комуналки він отримував з 2015 року, але при цьому в декларації не вказав, що разом з ним мешкають дочка і двоє неповнолітніх онуків.

Судили його заочно, без особистої присутності. У рішенні йдеться, що відповідач вказав недостовірну інформацію, звертаючись по субсидію, гроші добровільно повернути відмовився, а тому має зробити це в примусовому порядку.

Читайте також: Українці заплатили за комуналку на 20% більше виставлених рахунків

Тепер місцевий орган соцзахисту має рішення суду, з яким є можливість через судового виконавця заарештувати майно, банківські рахунки і вилучити будь-яке майно боржника. Все зібране буде продано на торгах, а прибуток піде в рахунок повернення субсидії.

«Відповідач, належним чином сповіщений про час і місце розгляду справи, на судове засідання не з’явився, про причини неявки суду не повідомив. Відкликання на позов не надав, тому з огляду на клопотання представника позивача, яке задоволено, суд вважає за можливе розглянути справу за відсутності відповідача на підставі наявних у справі доказів», – йдеться в рішенні суду.

Нагадаємо, Уряд призначив субсидії тим, хто втратив роботу через карантин

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.