дивись.info

День народження гривні: скільки коштував кілограм гречки у 1996 році

День народження гривні: скільки коштував кілограм гречки у 1996 році
ua.depositphotos.com

24 роки тому, 2 вересня 1996 року, в Україні почали вводити в обіг гривню. Попередницею гривні, тоді, коли Україна стала незалежною, була грошова одиниця купоно-карбованець, яка проіснувала 5 років.

Відповідно до Указу Президента України Леоніда Кучми та статей 99 і 102 Конституції України, впродовж 2-16 вересня 1996 року в Україні була проведена грошова реформа. В обіг введено національну валюту України гривню та її соту частку — копійку. Карбованці підлягали обміну на гривні за курсом 100 000 крб. = 1 грн. Відтак замість мільйона в старій валюті українці отримували десятку в новій.

Фінансовий експерт, партнер в iPlan.ua Василь Матій вважає впровадження гривні у 1996 році визначною датою в економічній історії України: «Гривня стала національним платіжним засобом і її емісія відбувалася безпосередньо українським центральним банком. Тому що, наприклад, купоно-карбованці друкували не в Україні. Відповідно в 1996 році український центральний монетарний орган отримав можливість здійснювати контроль і друк, емісію національної платіжної одиниці. Потреба в тому, щоби зробити нову платіжну одиницю, була також через гіперінфляцію тих років. Це дозволило відійти від шестизначних цифр на банкнотах».

 Ціни, про які мало хто пам’ятає

Під час грошової реформи у 1996 році курс долара становив 1 грн. 80 коп. А середня заробітна плата – 130 гривень (73 долари США). Втім, за десять гривень на початку існування валюти можна було наїстися досхочу.

Батон коштував тоді 32 копійки. Літр молока мав вартість 90 копійок. Одна 200-грамова пачка масла коштувала гривню. На десять гривень виходило 10 таких упаковок, тобто 2 кілограми масла. Кілограм вареної ковбаси коштував майже 5 гривень. Кілограм гречки – 60 копійок. Кілограм м’яса – 4 гривні. Один кілограм солі мав ціну 30 копійок. А за літр бензину в середині 90-их платили 60 копійок.

Кілограм картоплі в 1996 році коштував 30 копійок, а на десятку виходило 33 кілограми.

Літр горілки коштував тоді 3,4 гривні. За пів літра сметани в 1996 році треба було віддати 1,5 гривні. На десять гривень отримуємо 4,5 літра. Станом на 2020 рік пів літра сметани коштує від 30 гривень. Плитка шоколаду коштувала 80 копійок.

Порівнювати з сучасними цінами не варто, адже змінилися і доходи, і пропозиція на ринку.

«Національна платіжна одиниця відображає економіку країни, тому за гривню говорить українська економіка. Тим паче ми можемо говорити про відмінність регулювання. Раніше (принаймні до 2014-2015 року) в нас був режим фіксованого валютного курсу, тому важко було говорити з приводу міцності чи об’єктивного відображення вартості гривні в порівнянні до інших платіжних одиниць. З того періоду, про який я казав, ми перейшли до плаваючого курсу. Таким чином тепер ми вже можемо бачити об’єктивне значення цінності національної платіжної одиниці щодо інших грошових знаків залежно від попиту і пропозиції», – каже Матій.

 Довідка

Назву для національної валюти обрали не випадково. За часів Київської Русі гривнею називали нашийну прикрасу – золотий, оздоблений коштовним каменем обруч. «Гривнями» іноді називали також металеві амулети (медальйони), які також носилися на шиї (наприклад, так звані амулети-змійовики). Одне слово, мабуть, утворилося від праслов’янського кореня «грива» — «шия», що залишився в сучасній українській мові лише для визначення відповідної частини тіла деяких тварин.

Оскільки гривнями інколи розраховувалися, то назва перейшла і до грошової одиниці. З ХІ століття в обігу перебувала «Київська гривня» – срібний злиток шестикутної форми, масою 140-160 грамів.

За одну гривню можна було купити хутір на 5-6 хат. Щоби зробити дрібні покупки, від зливку гривні відрізали шматочки (монети). Та навіть частинки гривні були дуже і дуже цінними. Тому щоб купити, скажімо, продукти, люди використовували замінники грошей.

Гривня стала українською національною валютою і під час відновлення незалежності на початку ХХ століття. Так 1 березня 1918 року Центральна Рада прийняла закон про запровадження нової грошової одиниці – гривні, яка поділялася на 100 шагів і дорівнювала пів карбованця. Ескізи валюти намалював видатний графік Георгій Нарбут, який згодом очолив Українську Академію мистецтв.

Цікаві факти

  • Щороку Національний банк України вилучає з обігу близько 640 мільйонів купюр в зв’язку зі зносом. В основному це банкноти номіналом до 20 гривень. Саме тому останнім часом їх замінюють на монети
  • Зовнішній вигляд гривні високо оцінюють фахівці. 2008 року комісія з естетики Міжнародного фінансового банку визнала українську гривню однією з п’яти найкрасивіших валют світу. Крім неї, в компанії призерів опинилися долари США і Австралії, євро і болгарський лев.

Тетяна ЯВОРСЬКА

Фото: ua.depositphotos.com

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.