дивись.info

Зеленський заявив, що у Фонді боротьби з COVID-19 є «майже всі кошти»

Зеленський заявив, що у Фонді боротьби з COVID-19 є «майже всі кошти»
фото ілюстративне

Президент Володимир Зеленський заявив, що у фонді боротьби з COVID-19 є «майже всі кошти».

Про це він повідомив журналістам під час робочої поїздки в Харківську область, передає Finance.ua.

Коментуючи інформацію про те, що нібито фонд боротьби з COVID-19 вже майже порожній, Зеленський сказав: «Це неправда, це історія з великим фейком, яку підігрівають різні люди, журналісти… Запитуйте міністра охорони здоров’я, прем’єр-міністра. Вони досить часто комунікують цю інформацію, з COVID-ним фондом все гаразд».

Читайте також: Скільки витратили коштів з «коронавірусного» фонду, – Мінфін

Президент зазначив, що з цим фондом «все гаразд», «там майже всі кошти є».

Згідно з даними Мінфіну, станом на 24 липня уряд розподілив 66 млрд гривень коштів Фонду боротьби з COVID-19 за пріоритетними напрямками.

Таким чином, обсяг виділених коштів з фонду досяг обсягу бюджетного призначення, затвердженого в Державному бюджеті на 2020 рік для фонду. Касові видатки коштів Фонду станом на 22 липня склали 9,7 млрд гривень.

«Насамперед 16 млрд гривень виділено для системи охорони здоров’я, зокрема для забезпечення медиків засобами індивідуального захисту, для виплати їм підвищеної заробітної плати, закупівлі для лікарень необхідного обладнання, в тому числі апаратів штучного дихання, а також для будівництва, реконструкції та ремонту приймальних відділень опорних закладів охорони здоров’я в госпітальних округах», – йдеться в повідомленні.