дивись.info

Шахті «Надія» перераховано 5 мільйонів для виплат зарплати — Міненерго

Шахті «Надія» перераховано 5 мільйонів для виплат зарплати — Міненерго

ПАТ «Центренерго» перерахувало ПрАТ «Шахта «Надія» 5 мільйонів гривень, які буде направлено на виплату боргів із зарплати.

Про це повідомляє Урядовий портал.

Міністерство енергетики звернулося до ПАТ «Центренерго» з пропозицією надати авансовий платіж сумою 5 мільйонів гривень за вугільну продукцію шахти «Надія». Кошти вже надійшли на рахунки шахти. Вони будуть направлені на виплату зарплати гірників.

Читайте нас в Telegram: перевірені факти, тільки важливе

Окрім цього, 31 серпня, за зверненням Міненерго, ДП «Калуська ТЕЦ-НОВА» перерахувало шахті «Надія» 3,7 мільйона гривень, які також направлено на виплату заробітної плати.

«Міністерство вживає всіх можливих заходів, аби забезпечити виплату заробітної платні гірникам «Надії». Ми аналізуємо варіанти, як далі функціонуватиме підприємство, і найближчим часом представимо наш план дій. Хочу наголосити, що ті, хто довів підприємство до такого скрутного стану, мають бути покарані», – наголосила в.о. Міністра енергетики Ольга Буславець.

Читайте також: Шмигаль доручив Міненерго розібратися із боргами по зарплаті на шахті «Надія»

Нагадаємо, фінансовий аудит ПрАТ «Шахата «Надія», проведений фахівцями Міненерго, виявив численні порушення у діяльності попереднього керівництва підприємства, що призвели до значних збитків і заборгованості із заробітної плати гірникам. Цей борг складає близько 50 мільйонів гривень. Міністерство передало матеріали аудиту у Генпрокуратуру і Службу безпеки України для подальшого розслідування порушень.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.