У львівській міськраді розповіли, як стартувало навчання у львівських школах

довганик

Про гнучкий графік навчання для львівських учнів, моніторинг ситуації в школах та адаптацію освітніх закладів до роботи в час карантину, - розповіла керівниця міського управління освіти Зоряна Довганик  в ефірі радіо «Люкс FM».

Про це повідомляють у пресслужбі ЛМР.

«Перші дні навчання в школах минули спокійно, діти адаптовуються до ситуації, як і педагоги. Це незвично, це інший режим роботи, дотримання дистанції, антисептики носіння масок. Але я думаю, що ми з цим впораємось. Наразі конфліктних ситуацій чи непорозумінь не було», — зазначила головна освітянка.

Вона також пояснила, яким чином в школах обирають графік навчання для різних вікових категорій.

«У рекомендаціях головного державного санітарного лікаря було зазначено, що необхідно встановити гнучкий графік початку уроків для різних вікових категорій, і вже кожен навчальний заклад розробляв його, як зручно. Скажімо, діти, які навчаються в молодшій школі і ближче живуть, можуть приходити на 8. Або навпаки -старшокласники, які можуть навчатися в другу зміну, приходять о 12. Тобто кожен навчальний заклад адаптовував розклад занять безпосередньо до своїх потреб», — зазначила Зоряна Довганик.

За її словами, міське управління освіти щодня моніторить стан здоров’я львівських учнів та вчителів. І наразі жодної інформації про погане самопочуття в класі чи серед викладачів немає.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: