дивись.info

Депутати знову не проголосували за кредити Садового

Депутати знову не проголосували за кредити Садового

Депутати Львівської міської ради не погодили отримання кредитів на модернізацію трамваїв та оновлення транспортної інфраструктури.

Про це повідомляє ІА Дивись.Info.

Зокрема, депутати не підтримали проєкт ухвали модернізації 10 трамваїв Tatra KT4. На реалізацію цього проєкту міська рада планувала отримати 3 мільйони євро кредиту від Європейського інвестиційного банку у межах програми «Міський громадський транспорт України». Щоб розпочати процедуру отримання кредиту, необхідно, щоб депутати міськради надали місцеву гарантію.

Йшлося зокрема про модернізацію трамваїв під перевезення пасажирів з обмеженою мобільністю.

Втім, депутати захотіли побачити візуалізацію, як саме будуть переобладнані трамваї та не підтримали проєкт ухвали. Як пояснив депутат Григорій Козловський, депутати були не готові голосувати за цю ухвалу, оскільки мають питання до технічних та візуальних частин.

Відтак, ухвалу підтримали лише 22 депутати з 64.

Міські обранці також не підтримали проєкт ухвали про надання гарантії для отримання кредиту ЛКП «Львівавтодор». Згідно з пояснювальною запискою до ухвали, ЛКП «Львівавтодор» планував отримати кредитні гроші на реалізацію кількох об’єктів: будівництво автобусного депо (3,5 мільйона євро), реконструкція контактної мережі на вул. Зеленій, вул. Стрийській, вул. Тролейбусній (8 мільйонів євро), капітальний ремонт кабельних ліній від тягової підстанції до площі Митної та вул. Личаківської (1,5 мільйона євро).

За цей проєкт проголосував лише 21 депутат.

Міський голова Львова Андрій Садовий заявив, що виноситиме обидва питання на наступне засідання сесії міськради.

Нагадаємо, під час сесії 29 травня депутати ЛМР уже відхиляли ці проєкти ухвал.