У Держгеокадастрі Львівщини опрацювали понад 13 тисяч проєктів землеустрою

75-1
Фото з архіву.

Від початку цього року, експертами Головного управління Держгеокадастру Львівської області прийнято до опрацювання з інших областей 13244 проєкти землеустрою. Позитивно розглянуто понад 81% цих проєктів.

Про це повідомляють у пресслужбі відомства.

У серпні прийнято до опрацювання з інших областей 2258 документацій, з них позитивно розглянуто 1889 (84%). За період з 25 по 28 серпня експертами Держгеокадастру у Львівській області розглянуто понад 1000 проєктів землеустрою, які надійшли на погодження за принципом екстериторіальності.

«Розгляд проєктів землеустрою за принципом екстериторіальності усунув додаткові контакти громадян з чиновниками та має антикорупційний ефект. Також, цього року, в Головному управлінні зросла кількість сертифікованих експертів, що дозволило збільшити кількість розглянутих документацій, які надходять через онлайн-сервіс Держгеокадастру», — зазначає начальник Головного управління Держгеокадастру у Львівській області Андрій Кавецький.

У 2020 році кількість фахівців, які пройшли навчання, сертифікувалися за фахом експерта та працюють у Головному управлінні Держгеокадастру у Львівській області зросла до 43 осіб. Це дозволило збільшити кількість розглянутих заяв та пришвидшити терміни розгляду документацій, які надходять за допомогою електронних сервісів Держгеокадастру.

Довідка

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 31 серпня 2016 року № 580 «Деякі питання реалізації пілотного проекту із запровадження принципу екстериторіальності погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки територіальними органами Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру» розгляд та погодження або відмова в погодженні проектів землеустрою здійснюється працівниками територіальних органів Держгеокадастру, які вибрані за принципом випадковості системою електронного документообігу.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: