дивись.info

Українські виконавці візьмуть участь у конкурсі для осіб із особливими потребами

Українські виконавці візьмуть участь у конкурсі для осіб із особливими потребами

До 21 вересня триватиме конкурс «Міжнародний онлайн фестиваль-конкурс серед осіб з особливими потребами «Іверія Брілліант». На конкурсі Україну представлять 9 виконавців з Вінницької, Івано-Франківської, Кіровоградської, Черкаської та Львівської областей.

Про це повідомляють у громадській організації «Об’єднання осіб особливих потреб України».

Фестиваль стартував ще 13 липня і завершується 21 вересня. Учасниками кокнурсу є представники Грузії, Польщі, Румунії, Вірменії, Азербайджану, Туреччини та України – загалом 33 конкурсанти.

За правилами конкурсу є візитівка учасника та 2 етапи: 1 етап має 4 тури, 1- пісня на рідній мові, 2 – пісня на іноземній мові, 3 – пісня дуетом з зіркою, 4 – пісня (акапельно), 2 етап має 3 тури, 1- пісенний фольклор, 2 – пісня в супроводі музичного інструмента, 3 – виконання гімну країни, або гімну організації.

Наразі, відбувається 1 тур 2-ого етапу, в якому приймає участь мешканець Львівщини Іван Гриців. Переглянути відео виступів учасників з України, і тим самим підтримати їх у конкурсі можливо на сторінці https://www.facebook.com/goooopu/. Переглянути всіх учасників проекту можливо на https://www.qelite.info/en/category/video/, https://www.youtube.com/channel/UCKbLWxXU07Jg8qz1Cui8iQA

Відеозапис здійснюється в домашніх умовах. Переможець буде визначений:

за кількістю телефонних дзвінків на спеціальний номер для кожного учасника, який діє тільки на території Грузії;

кількість переглядів відео на офіційних інтернет ресурсах проекту. На кожен тур є тиждень для голосування, після чого відбувається підрахунок голосів.

Організатори зазначають, що церемонія нагородження та гала-концерт відбуватиметься у місті Батумі в Грузії. Переможець Гран-При та 1 місце фестивалю отримають путівку на зимовий курорт Бакуріані у Грузії, 2-3 місця зможуть безкоштовно записати пісню у студії.

Всі учасники проекту отримають різноманітні цінні подарунки, дипломи та медалі фестивалю.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.