дивись.info

Поліцейські Львівщини перевіряють дотримання перевізниками правил карантину

Поліцейські Львівщини перевіряють дотримання перевізниками правил карантину
Фото: нацполіція

Співробітники секторів реагування патрульної поліції територіальних підрозділів поліції Львівщини проводять рейдові перевірки дотримання перевізниками правил пасажирських перевезень, передбачених Постановою Кабінету Міністрів України №641.

Про це повідомляє відділ комунікації поліції Львівської області.

Зокрема, йдеться про заборону перевозити у районах області в яких встановлено «помаранчевий» рівень епідемічної небезпеки, пасажирів у кількості більшій, ніж 50 відсотків кількості місць для сидіння, передбачених технічною характеристикою транспортного засобу.

Також поліцейські нагадують, що під час перевезення водій та пасажири  мають бути у захисних масках.

Порушникам загрожує  адміністративна відповідальність згідно ст.44-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Санкція статті передбачає покарання – накладення штрафу на громадян від однієї до двох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб – від двох до десяти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Від початку карантину правоохоронці Львівщини склали 383 адмінпротоколів за порушення перевізниками правил пасажирських перевезень.

Поліцейські закликають усіх мешканців Львівщини відповідально ставитись до дотримання карантинних обмежень, адже коронавірус не відступає.