дивись.info

Нардеп Олег Синютка буде балотуватися на мера Львова від “Європейської Солідарності”

Нардеп Олег Синютка буде балотуватися на мера Львова від “Європейської Солідарності”

Народний депутат України, колишній очільник Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка буде балотуватися на посаду міського голови Львова від “Європейської Солідарності”.

Про свій намір Синютка заявив під час зустрічі п’ятого президента Петра Порошенка та народних депутатів ЄС з львів’янами у неділю, 6 вересня, повідомляє пресслужба “Європейської солідарності”.

“Так, я буду балотуватися на пост міського голови Львова. І сьогодні, перед цим високим зібранням, в присутності п’ятого президента України і лідера нашої партії, прошу львів’ян про підтримку. І запевняю, я не підведу.” – заявив Олег Синютка.

За виборчою кампанією і заявами Олега Синютки можна слідкувати у його телеграм-каналі @synyutka.

Нардеп переконаний, що розвиток Львова не можливий без всієї України, яка йде до членства в Європейському Союзі та НАТО. Львів не буде розвиватися, коли при владі в Києві будуть антиукраїнські сили – підвладні олігархам, малоросійські та орієнтовані на Росію, натомість містом керуватимуть слуги “слуги”.

“Настав час Львова” – назва програми, з якою йдемо на місцеві вибори. Наша місія міста – відновлення історичної ролі Львова, як мегаполісу Західної України та одного з центрів всієї Центрально-Східної Європи. Міста-партнера Києва, Праги, Варшави, Братислави, Відня і Будапешта. Наша місія – зробити Львів містом для львів’ян. Націленим на забезпечення потреб його мешканців, зручним і комфортним” – сказав Олег Синютка.

П’ятий президент країни Петро Порошенко під час зустрічі з львів’янами наголосив, що сьогодні біля керма держави мають бути люди, які в найскладніший час для України боротимуться до кінця за незалежність і свободу. Саме із Львова вся Україна має почути сигнал, що на місцевих виборах обиратимемо не просто очільників міст, але і людей, які твердо стоятимуть на захисті національних інтересів України та нашого шляху до Європи.

Повний виступ Олега Синютки можна переглянути на відео.

Oleg Synyutka – кандидат від львів’ян та «Європейської Солідарності» на високу посаду міського голови міста Львова.Міські вибори у Львові та місцеві у Львівській області – це не тільки про ремонт ліфтів, освітлення, каналізацію і сміття. Вибори у жовтні – це про Україну, про її волю, про народ, честь і славу. Тому очільником Львова має бути загальнонаціональний лідер, який представляє загальнонаціональну проукраїнську силу Європейська Солідарність. Поточна міська влада Львова займається підлабузництвом і намагається притягнути до себе увагу і захист некомпетентної зеленої влади із Києва. Так кого ця влада представляє? На мою думку, точно не львів’ян. Бо коли із Дніпра ми чуємо голос мера Філатова – правду про дії зеленої влади, – очільникам Львова як пороблено. Саме від позиції Львова залежить цілісність, реформи і розвиток України. І історія це доводить неодноразово. Дорогий мій Львів, улюблені мої львів’яни, дякую вам за небайдужість. Дякую за підтримку, яку наша команда відчувала усі п’ять років мого президентства. Дякую за потужну підтримку всього комплексу реформ, пов’язаних з Угодою про асоціацію України та ЄС. Дякую, що у 2013 році тут, біля пам’ятника Шевченка був наш львівський Майдан, який не дав відтягнути нашу країну від європейського вектору розвитку. Львів і львів’яни на чолі із 80-ою бригадою були перші, хто пішов захищати рідну землю від російського агресора на сході. Дякую, що на виборах 2019 року ви чітко сказали рішуче «ні» так званим «зеленим слугам». Коли за ці півтора року виникла загроза реваншу, під час акції Руху опору капітуляції перед самітом «Нормандії», Львів і львів’яни одними із перших виставили владі «червоні лінії».Тому і 25 жовтня ми маємо бути максимально консолідовані і забезпечити перемогу України!

Gepostet von Петро Порошенко am Sonntag, 6. September 2020

Посада Львівського міського голови не стільки господарська, скільки політична, і вагу вона має загальноукраїнську. Це – перший критерій, за яким слід підбирати кандидата. Господарські якості теж важливі, бо це велике живе місто. Це безліч повсякденних проблем, для вирішення яких потрібна відповідна кваліфікація.

“Обом критеріям відповідає одна людина. Це – Олег Синютка. Політичне рішення про його висунення прийняте, залишилися тільки юридичні формальності.  І вперед – до перемоги. Міський голова Львова має бути від “Європейської солідарності”, а партія – отримати переконливу більшість в міській Раді. Місто потребує змін. Я не сумніваюся в тому, що львівська команда “Європейської солідарності” виграє вибори і міського голови, і міської Ради. У вас – сильні кандидати і сильна воля до перемоги.” – заявив Порошенко.

Довідка: Олег Синютка — народний депутат, член партії “Європейська Солідарність”, співголова міжфракційного депутатського об’єднання “Львівщина”. У 2006-2007 роках обіймав посаду заступника міського голови Львова з питань економіки та соціальної політики. У 2007 році — директор департаменту економічної політики ЛМР. 2007-2014 роки — перший заступник мера Львова. З 2014 по 2019 рік очолював Львівську обласну державну адміністрацію.

* Вибори-2020