дивись.info

У Дрогобичі відновлюють Парк імені Богдана Хмельницького

У Дрогобичі відновлюють Парк імені Богдана Хмельницького
Фото: Парк імені Богдана Хмельницького

Для того, щоб перетворити Парк імені Богдана Хмельницького у сучасну рекреаційну зону, у Департаменті міського господарства розробили проєкт, у якому передбачено як повинен виглядати кожен клаптик землі. Кошторисна вартість проєкту становить 14 мільйонів гривень.

Про це повідомляють на сайті Дрогобицької МР.

Комунальники вже приступили до робіт у Парку. Першим кроком з відновлення парку є відновлення озера, а також вже відремонтували дамбу. Планується, що вже через місяць озеро повністю заповниться водою. Також і риб у нього вже запустили. Для того, щоб цей парк став таким, як хоче кожен дрогобичанин, потрібно зробити ще чимало. Тож ремонтуватимуть його поетапно, а також раді будуть пропозиціям інвесторів, які виявлять бажання допомогти з відновленням парку.

Ще однією рекреаційною зоною, яка має великий шанс перетворитися на громадський простір, де буде затишно і комфортно – це Дрогобицький міський парк культури та відпочинку. Для того, щоб цей парк набув сучасного вигляду, необхідно майже 11 мільйонів гривень, – саме такою є кошторисна вартість проєкту.

Більше того, цей проєкт цьогоріч вже подали на конкурс проєктів Державного фонду регіонального розвитку. Проєктом передбачено відновлення озера, комунікацій, огорожі та благоустрою.

Міська влада, спільно з депутатським корпусом, докладатимуть всіх зусиль, аби проєкт з відновлення Дрогобицького міського парку культури та відпочинку отримав перемогу у ДФРР та фінансування на його реалізацію.

Відтак, дві найбільші рекреаційні зони міста набудуть якісного вигляду та слугуватимуть для містян як майданчики для проведення дозвілля.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.