дивись.info

На Львівщині розпочались навчання членів територіальних виборчих комісій

На Львівщині розпочались навчання членів територіальних виборчих комісій

З 5 до 14 вересня на Львівщині відбудеться серія навчальних семінарів для членів Львівської обласної, районних, міських, селищних і сільських територіальних виборчих комісій (ТВК) з питань організації підготовки та проведення місцевих виборів 25 жовтня.

Навчання здійснюватимуть дистанційно з використанням онлайн-платформи ZOOM. Про це повідомила начальниця відділу адміністрування Державного реєстру виборців апарату Львівської облдержадміністрації Зоряна Павлів.

Онлайн-тренінги на Львівщині проводить Міжнародна фундація виборчих систем в Україні (IFES) у межах співпраці з Центральною виборчою комісією із залученням шести місцевих тренерів.

Всього за зазначений період заплановано проведення 26 навчань. Посилання на них можна отримати у керівників відповідних ТВК.

За словами Зоряни Павлів, за перші три дні, з 5 до 7 вересня, навчалися уже члени 21-ї територіальної виборчої комісії області, зокрема, Львівської обласної, Львівської районної і Львівської міської ТВК.

Очільниця відділу адміністрування Державного реєстру виборців додала, що з 12 до 22 жовтня в області пройдуть аналогічні навчання членів дільничних виборчих комісій (ДВК).

Нагадаємо, 25 жовтня на території Львівщини обиратимуть депутатів до міських, селищних і сільських рад 73 об’єднаних територіальних громад, до семи районних рад і Львівської обласної ради.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.