дивись.info

Що дасть реформа таксі для бюджету, – радниця міністра інфраструктури

Що дасть реформа таксі для бюджету, – радниця міністра інфраструктури
Зображення ілюстративне

Місяць тому виставили на обговорення закон про таксі, мета якого – вивести ринок таксі з тіні і підвищити безпеку для пасажирів. За оцінками МІУ, сьогодні в тіні приблизно 98% ринку, обсяг якого становить 40 млрд гривень на рік.

Про це написала радниця міністра інфраструктури Яніка Мерило у Facebook.

На сьогодні вже приблизно 63% користувачів викликають машину саме через мобільний додаток. Це в усьому світі створило нову ситуацію у сфері законодавства. А у нас законодавство не змінювалося вже 15 років. Тоді ще навіть не мріяли про можливість виклику перевізника через мобільний додаток.

З новим законопроєктом надавач послуги повинен придбати патент вартістю в розмірі мінімальної заробітної плати, тобто 5000 гривень, і зареєструватися в реєстрі автомобільних перевізників.

Це дасть можливість отримати до бюджету додаткові 800 млн гривень зі сфери, яка сьогодні практично в тіні, з іншого боку, створити реєстри перевізників і спільно вимагати вищий рівень безпеки.

Водії таксі Bolt, Uber, Uklon будуть купувати патент – Мінінфраструктури. Це передбачає право на ведення подібного роду господарської діяльності. Водій зможе купити патент на один рік або на один місяць.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.