Україна відправила в Саудівську Аравію першу партію пшениці після 12-річної перерви

2020-09-07 10.27.05 mail.google.com f3969072ff38

Україна здійснила експорт високоякісної борошномельної пшениці в SAGO і Королівство Саудівська Аравія вперше за 12 років: SALIC і «Контінентал Фармерз Груп» поставляють зерно у Джидду.

Вперше з 2008 року якісну борошномельну пшеницю з України експортують до Королівства Саудівська Аравія. «Контінентал Фармерз Груп» разом зі своїм акціонером – Saudi Agricultural Investment and Livestock Company (SALIC) – виграла тендер, оголошений саудівським державним закупником Saudi Arabia Grain Organization (SAGO), на постачання 60 тисяч тонн пшениці. Зараз завершується завантаження на морське судно класу Panamax в порту Чорноморськ, а вже 17 вересня вантаж очікують в Саудівській Аравії.

Георг фон Нолкен, Генеральний директор «Контінентал Фармерз Груп», переконаний, що ця постача, яка є першим прямим експортом для «Контінентал», має важливе значення не тільки для Компанії, але й для України.

«Я впевнений, що це безперечно хороший показник і явний сигнал про серйозні інвестиційні наміри Саудівської Аравії щодо України, – прокоментував Георг фон Нолкен. – Також для нас важливо, що перший прямий експорт зерна, яке вирощене на наших полях і зберігається на наших елеваторах, буде здійснено саме до Королівства Саудівська Аравія – батьківщини нашого стратегічного інвестора SALIC».

У «Контінентал Фармерз Груп» також зазначають, що компанія SAGO, яка виконує державні закупівлі для Королівства Саудівська Аравія, висуває дуже високі вимоги до якості зерна. Це вважається важливим кроком у розвитку «Контінентал Фармерз Груп», досягненні її стратегічних цілей, а також початком міцної міжнародної співпраці.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: