дивись.info

Wizz Air ввів збір за надання місць поруч

Wizz Air ввів збір за надання місць поруч
фото ілюстративне

Wizz Air ввів збір за гарантоване надання місць поруч в салоні літака, дорослим мандрівникам, які подорожуть разом.

Про це пише avianews.com.

Новою послугою «Місця поруч» можуть скористатися тільки два дорослих пасажира, якщо вони купують квитки в рамках одного бронювання за тарифом Basic без включеного вибору місць.

Читайте також: Поширення коронавірусу: Індія вийшла на друге місце за кількістю хворих

Послуга коштує 12 євро за переліт в одну сторону і 24 євро за переліт в обидві сторони. Якщо бронювання оформляється відразу туди-назад, збір необхідно сплатити в обидві сторони.

У Wizz Air підкреслюють, що оплата збору не дозволяє вибирати місця, але гарантує посадку поруч в салоні. При цьому пасажири точно не можуть розраховувати на розміщення в аварійних рядах і перших рядах поруч зі входом в літак.

Номери місць мандрівники зможуть дізнатися тільки після проходження онлайн-реєстрації, яка відкривається за 48 години до часу вильоту.

У звичайному випадку система реєстрації може розсадити пасажирів, які не вибрали місця, навіть з одного бронювання в різних частинах салону.

Така політика дозволяє авіакомпаніям заробляти додаткові гроші на зборі за вибір місць або на продажу дорожчих тарифів з включеним вибором місць.

Wizz Air почав привласнювати конкретні місця в посадочних талонах всім пасажирам в 2015 році. До цього лоу-кост застосовував вільне розсадження, коли пасажир при вході в салон міг зайняти будь-яке вільне крісло крім місць в перших і аварійних рядах. Однак така політика дозволяла обмежено заробляти на виборі місць шляхом продажу тільки пріоритетної посадки.

Нагадаємо, кілька авіакомпаній почали забороняти польоти пасажирам в масках з клапанами.

До слова, в п’ятницю, 4 вересня, Міністерство охорони здоров’я оновило список країн «червоної» і «зеленої» зон. «Червоний» список скоротили до 50 країн. Окрім цього, українцям відкрили в’їзд ще до трьох екзотичних країн.