дивись.info

Як виглядає трамвайне пересічення на площі Франка у Львові після ремонту (фото)

Як виглядає трамвайне пересічення на площі Франка у Львові після ремонту (фото)

Цими вихідними, у суботу, проводилися роботи зі заміни трамвайного пересічення на площі Івана Франка. Загалом прокладено 26 метрів кривої колії та відновлено дорожнє покриття.

Як повідомив директор ЛКП «Львівелектротранс» Андрій Свищо, вже тривалий період часу трамвайна колія була в неналежному експлуатаційному стані.

«Заміна спецчастин і трамвайної колії на площі Івана Франка розпочалася ще у червні цього року і планувалась завершити до 10 вересня. Але, завдяки злагодженій командній роботі усіх служб, вдалося дещо швидше завершити усі роботи зі заміни трамвайного пересічення до 4 вересня», – розповідає Андрій Свищо.

«Спершу було проведено заміну двох аварійних стрілочних переводів, замінено 16 метрів кривої колії та відновлено дорожнє покриття. Опісля завершено заміну трамвайного пересічення, і для його під’єднання додатково замінено ще 10 м колії», – каже Андрій Свищо.

Нагадаємо, площа Івана Франка підлягає реконструкції, замовником проєкту і робіт якої виступає ЛКП «Львівавтодор». Зауважимо, вищезазначені роботи були виконані власним коштом ЛКП «Львівелектротранс».

 

 

 

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.