дивись.info

Капітальний ремонт Пекарської: якою буде вулиця (візуалізація)

Капітальний ремонт Пекарської: якою буде вулиця (візуалізація)

Стартували роботи з капітального ремонту вул. Пекарської.

Як зауважив міський голова Львова Андрій Садовий, на вул. Пекарській реалізують концепцію «вулиці для всіх», щоб тут комфортно себе почували як пішоходи і водії, так і велосипедисти та батьки з візочками.

«Почали ремонт Пекарської. За результатами тендеру місту вдасться зекономити на цьому проєкті понад 25 млн грн. Початкова ціна була 134,9 млн грн, а переможець торгів запропонував суму 109,5 млн грн. Хочу наголосити, що йдеться про капітальний ремонт із заміною усіх інженерних мереж, та санацією колектора. Фактично половина від ціни всього ремонту піде власне на комунікації. На Пекарській реалізуємо концепцію «вулиці для всіх», щоб тут комфортно себе почували як пішоходи і водії, так і велосипедисти та батьки з візочками», — написав у себе на сторінці у мережі Facebook мер Львова Андрій Садовий.

Нагадаємо, тендер на проведення цих робіт відбувався через сайт електронних закупівель Prozzoro. ТзОВ «Вельт Капітал» запропонувало найнижчу ціну. Так, кошторисна вартість об’єкта становила 134,9 млн грн, а переможець торгів запропонував 109,5 млн грн.

Проєктом реконструкції вул. Пекарська, який розробило ЛКП «Інститут просторового розвитку, передбачено капітальний ремонт проїзної частини з бруківки та мозаїки із заміною конструктивних шарів, влаштування місць для паркування, будівництво велосипедних доріжок та велосипедних смуг, капітальний ремонт покриття тротуарів, капітальний ремонт світлофорного об’єкта, заміна чинних мереж водопостачання та каналізації, зовнішнього освітлення, зовнішнього газопостачання, електропостачання, теплопостачання, мереж зв’язку. Також проєктом передбачені умови безперешкодного і зручного пересування маломобільних груп населення, влаштування благоустрою території.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.