дивись.info

Мандзій сказала, коли у школи повернуть гаряче харчування

Мандзій сказала, коли у школи повернуть гаряче харчування

Школи повернуться до повноцінного харчування учнів після зняття карантинних обмежень. Про це в Фейсбуці написала заступниця міністра освіти та науки Любомира Мандзій.

«Дорогі батьки, знаю, що з початком нового навчального року ви невдоволені тим, як харчуються ваші діти у шкільних їдальнях. Розумію, що тих «сніданків» для учнів початкової школи, які порційно фасуються в разову упаковку, недостатньо для повноцінного сніданку. Але в умовах пандемії організація шкільного харчування потребує інших підходів. Саме тому це вимушені дії на час, поки у країні діють карантинні обмеження», – написала Мандзій, наголосивши, що сніданки не є заміною повноцінному гарячому харчуванню і після скасування карантинних обмежень школи повернуться до повноцінного харчування.

Мандзій закликала засновників закладів освіти, керівників шкіл та Держпродспоживслужбу докласти зусиль, щоб харчування для учнів було організоване з урахуванням протиепідемічних заходів.

Постановою головного державного санітарного лікаря 22 серпня були оновлені тимчасові рекомендації до організації освітнього процесу в закладах освіти на період дії карантинних обмежень.

Серед іншого стосовно організації харчування в школах рекомендовано у разі неможливості забезпечення дітей гарячим харчуванням організовувати харчування шляхом роздачі попередньо фасованої харчової продукції.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.