Смертність на дорогах унаслідок ДТП має скоротитись до 2024 року, - Криклій

дтп2

У Мінінфраструктури продовжують опікуватись держпрограмою безпеки, зокрема це стосується підвищення безпеки руху на українських дорогах. Йдеться про зниження аварійності щонайменше на 30% до 2024 року. 

Як повідомляють у пресслужбі відомства, про це заявив очільник Владислав Криклій під час зустрічі «Безпека має значення».

«Наш головний пріоритет — це безпека на дорогах. Рівень смертності та травматизму внаслідок ДТП в Україні є неприпустимо високим. За підрахунками Світового банку, соціально-економічні втрати України від дорожньо-транспортного травматизму оцінюються в майже 70 млрд грн на рік. Це приблизно 2% ВВП.

Читайте також: Скільки людей загинуло в ДТП на Львівщині, – статистика

Я впевнений, що всі ми граємо за одну команду і спільними зусиллями зможемо досягти мети. Вона проста - зниження рівня смертності внаслідок ДТП у порівнянні з 2019 роком щонайменше на 30% до 2024 року та на 50% до 2030 року», - розповів Криклій.

За його словами, це дозволить вберегти більше 1000 людських життів щороку.

Міністр додав, що чинна програма безпеки руху, фінансування якої у 2020-му становить 3,2 млрд грн, потребує якісно нового бачення та вдосконалення.

«Ми вже провели закупівлі на 87%, і це при тому, що минулого року рівень виконання програми безпеки руху ледь досягав 40%. Наразі ж ми визначили 100 % виконання програми як головне завдання для наших установ. Але разом з цим ми маємо вдосконалювати та створювати нові ефективні механізми підвищення безпеки на наших дорогах», - заявив він.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: