дивись.info

Депутатка від «Слуги народу» назвала першокласників із Донбасу «немитими і нечесаними»

Депутатка від «Слуги народу» назвала першокласників із Донбасу «немитими і нечесаними»

Депутатка від «Слуги народу» Галина Янченко потрапила у скандал. В етері одного з телеканалів вона назвала першокласників із Донбасу «немитими і нечесаними». Про це повідомляє «5 канал».

У студії обговорювали те, як пішли в школу діти, які живуть біля лінії розмежування у складних умовах.

«Цього року в школу пішли діти, які народжені були в 2013-2014 році. На Донбасі це діти, які народилися, і вони все життя живуть в обстрілах, войнушках, у підвалах – десь немиті, десь нечесані», – сказала Янченко.


Пізніше депутатка перепросила за свої слова, однак її висловлювання викликали хвилю критики.

Нагадаємо, наприкінці травня в мережі з’явилося відео, де очільниця комітету Верховної Ради, депутатка «Слуги народу» Галина Третьякова заявила, що малозабезпечені родини, які «народжують дітей задля отримання державної допомоги», народжують дітей «дуже низької якості, які потім теж очікують допомоги від держави».

Пізніше вона вибачилася за свої слова. А постійна комісія Ради Федерації профспілок з питань рівності прав жінок і чоловіків звернулася з відкритим листом до спікера парламенту Дмитра Разумкова. Вимагали звільнити Третьякову з посади керівниці парламентського комітету. Сама ж депутатка заявила, що не має наміру йти.