дивись.info

Для українських школярів запустили безкоштовний курс підготовки до ЗНО з англійської мови

Для українських школярів запустили безкоштовний курс підготовки до ЗНО з англійської мови

Для українських школярів запустили безкоштовний курс підготовки до ЗНО з англійської мови.

Спільна робзробка школи «Грін кантрі», громадської спілки «Освіторія» та студії онлайн-освіти EdEra має назву «ІЗІ-ЗНО: Англійська мова», – пише Лівий Берег.

Ідея розробки цього курсу виникла після появи новини про те, що абітурієнти з наступного року обов’язково мають здавати історію України чи англійську мову на вибір.

«У цьому році тестування з англійської провалило понад 7%. Коли англійська стане обов’язковою, ця цифра зросте мінімум вдвічі», — зазначила кураторка платформи онлайн освіти I-Learn Анна Сидорук.

Повідомляється, що «ІЗІ-ЗНО: Англійська мова» розрахований на школярів з рівнем В1-В2, оскільки рекомендований рівень володіння англійською на здачі ЗНО саме B1. Школярі з нижчим рівнем також можуть доєднатись і підтягнути свої знання.

Курс безкоштовний і є у відкритому доступі. Він складається з 8 навчальних модулів, 45 відео, 15 подкастів і двох сотень тренувальних вправ. Для опрацювання кожного модуля необхідна мінімум одна година зосередженої роботи.

«Цей курс сучасний, живий і лаконічний. Він точно сподобається підліткам. Ми розмістили курс у ютубі, а також відкритих інтерактивних платформах 24EasySteps, I-Learn та EdEra, де можна додатково пропрацьовувати типові завдання, перевіряти свій результат, заробляти віртуальні бали», — ділиться кураторка навчально-методичного відділу мережі шкіл Грін Кантрі Інна Улітко. Та додає, що головна цінність — лайфхаки від учнів, які самі нещодавно здали ЗНО.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.