Франківська міськрада оскаржила в суді ділення України на епідемічні зони

карта1

Івано-Франківська міська рада подала до Окружного адміністративного суду Києва позов, в якому просить визнати нечинною постанову Кабінету міністрів у частині встановлення в Україні «зеленого», «жовтого», «помаранчевого» та «червоного» рівнів епідеміологічної небезпеки поширення COVID-19.

Про це йдеться на сайті Окружного адміністративного суду міста Києва.

Зокрема, йдеться про пункти 1-36 постанови уряду №641 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2».

Також відповідною постановою визначено низку заборон у залежності від встановлення рівня епідемічної небезпеки.

Наразі суд вирішує питання про відкриття провадження за цим адміністративним позовом.

3 вересня державна комісія ТЕБ та НС вирішила, що з 7 вересня у «червоній зоні» – Івано-Франківськ та ще кілька міст і районів України.

Однак міський голова Руслан Марцінків вирішив, що 14 вересня в Івано-Франківську відкриються школи і дитячі садки, попри віднесення міста до «червоної» зони через показники захворюваності на COVID-19.

До того мер Івано-Франківська назвав віднесення міста до «червоної» зони політично вмотивованим рішенням та закликав громадян проявити свою позицію.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: